Polopodpivničený dom - cena

Zdravím, chcela by som sa informovať na základe vašich skúseností koľko vás cca vyšiel z polovice podpivničený dom s obytným podkrovím? Rozmery domu cca 11m x 9m, mierny svah, pivnice - liaty betón, pálená tehla asi Heluz 30, zateplenie 20 cm, strecha - pálená škridla. Je možné sa zmestiť do 120 000 € svojpomocne (hrubá stavba sami, osadenie okien, voda, elektrika, kúrenie, omietky, obklad v kúpeľniach cez známych remeselníkov) ? Cenu rátame s 2 hotovými kúpeľňami. Ďakujem.
Odpovedať
@2_simona_2 ahoj, my sme niekde v polovici stavby.. 3podlazny dom, 8x11 plus garaz a miestnost nad nou. mame strechu,okna, robime vnutorne rozvody.. podla toho, na com sme a z vlastnej skusenosti si dovolim tvrdit, ze je mozne a realne sa zmestit do 120 000. urcite by som nestavala na vasom mieste z polovice podpivniceny dom, nasa stavba je podpivnicena len pod castou 8x11, pod garazou nie a viem, ze je narocne prepajat podpivnicenu a nepodpivnicenu cast.. usetri vam to 2000? 3000? viac rozhodne nie..
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@2_simona_2 ja som staval 11,5x7 podpivniceny poschodovy,vela veci sme robili sami s rodinou,stalo ma to asi 110000.ale to bolo pred 4 rokmi odvtedy vsetko zdrazelo,a to je iba dom bez terenych uprav a plotu..
Odpovedať
dvojpodlazny dom 10,5m x 9 + dvoj garaz - zateplenie 20cm steny 80cm strecha - podlahovka + plyn viessman - klima vo vsetkych izbach - sadrove omietky - centralna reku - centralny vysavac - smart svetla zaluzie 110000€ bez vybavenia
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?