Podarí sa mi postaviť túto garáž do 10 000€ svojpomocne?

Ahojte, čo si myslíte podarí sa mi postaviť túto dvoj garáž do 10 000€ svojpomocne? Ďakujem http://www.djsarchitecture.sk/Projekt...
Odpovedať
Profilova fotka
ľavou zadnou :D
Odpovedať
ak si stavbar a dobry tak hej, ak si ucitel alebo kuchar a nebudes mat dobreho majstra tak nie ale majster zarobi dobre ..
Odpovedať
@qweasdyxc Stavbár niesom, ale z rodiny by mi vedeli pomôcť, čiže by to bolo takmer svojpomocne.
Odpovedať
tak si daj spravit projekt rozpocet za 100€ a vies presne kolko ta to bude stat
Odpovedať
@wmajo to je súčasne aj nejaká technická miestnosť? Vyzerá to trocha drahšie riešenie. Ale ako variant, keď garáž ani technickú miestnosť nemáte ako súčasť domu, ok. Ale pri odhadovamon pôdoryse 30m2 to bude zložité až do takto hotového stavu.
Odpovedať
Profilova fotka
To by ste boli kúzelník. Len brána vyjde na 3000€
Odpovedať
Profilova fotka
@jan45 Svojpomocne.... - hádam hej... Samozrejme, ak sa bude aj tá brána otvárať svojpomocne... ;-)
Odpovedať
Tu na obrazku nie,ale nejaku dvojgaraz ano. Este otazka k svojpomoci. Kazdy druhy prispevok sa tyka svojpomoci.ALe v konecnom dosledku to skonci tym, ze zakaldy sa vykopu bagrom, beton sa necha doviest, mury-vytiahnu majstri... krov urobia strechari, kurenie + vodu + opdad majstri.... Vseho vsudy spociva svojpomoc v tom, ze clovek len nahana ludi ktori to urobia. Nikoho sa nechcem dotknut,ani nikoho kritizovat... kazdy si to zariadi po svojom v ramci moznosti a schopnosti
Odpovedať
Profilova fotka
@quako2 presne toto skonštatoval aj môj manžel, naša svojpomoc spočíva v telefonovaní a googlení..... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@leonardom je to 50m2, pod. 300€/m2 to nezníži,
Odpovedať
http://www.garazove-dvere.sk/cennik.htm - brana za 2tis, zaklady 3-5tis, najlacnejsie tehly v akcii, strecha z nejakeho rozobrateho stareho domu, ano, takto by to slo. inak len velmi tazko.
Odpovedať
Profilova fotka
@wmajo a čo tak takéto niečo... http://garazenakluc.sk/ponuka/sedlovo...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@topvideo presná odpoveď na otázku :) takto to má vyzerať ak to tu má mať trochu odbornejšiu úroveň a nie len tipovat ANO, NIE .. DAKUJEM
Odpovedať
@topvideo Dobrý deň, tie ceny sú dobré, ale sú to garáže, ktoré majú železnú konštrukciu. Ja stále rozmýšlam nad murovanou, či už z porfixu 250mm alebo tehly 30cm. Dosť veľa výjdu tie garažové dvere cca 2500€ s montážou. Ako niekto tu napísal, že by som mal dať urobiť projekt s rozpočtom, tak to idem dať spraviť. Ďakujem
Odpovedať
@wmajo aj montovane domy maju zeleznu konstrukciu, a dokonca sa v nich da byvat :-D
Odpovedať
brana 5000x2350 v bielej farbe (40mm zatepleny sendvič), motor, 2xDO, montáž = cca 1280€ (nie 3000)... tie 2ks vchodových dverí (este doknonca aj v antracite) bude financne narocnejsia polozka...
Odpovedať
Zruśiť to závetrie - spraviť obyčajný štvorec - dat 1 vstupné dvere - strechu jednoduchú -pultovú- šikmú spojiť sklad s garažou. Aj samotná širka bude večšia - pretože 6.4 metra nieje žiadne terno. a 10,000.- € bude stačiť. Je to iba garáž - u mňa táto varianta (co je na obrazku) pedstavuje zbytočné náklady. Samozrejme - investor platí - investor rozhoduje,
Odpovedať
Mam 7,5x7,5 platil som len za mury, betonivu lestenu podlahu a krov, skridlu som dal ja, zatial ma to stalo asi 12k, k cene treba este priraratat pohony bran, a fasadnu omietku istice a zasuvky. Ked odcitam co som platil za pracu tak do 10k by to bolo na hrane, samozrejme ked das lacnejsiu dlazku, nebudes zateplovat strop a pod do 10 sa zmestis ale je to fakt na hrane, pozri asi moj 3. fotoalbum tam su foto.
Odpovedať
@mirec999 Dobrý deň, chcem sa opýtať kde sa dá kúpiť brána s montážou za 1280€? ta cena ako hovoríte je dobrá, nad tými 2x vchodovými dverami rozmýšlam či nedám obyčajné plastové prípadne drevené za najnižšiu cenu. Ďakujem
Odpovedať
@sysell Dobrý deň, pozeral som vašu garáž a vyzerá veľmi dobre. Dĺažku do garáže nemám v pláne robiť, bude tam iba klasická betonová platňa, strop zateplovať nebudem. Verím že do 10k by som sa mohol zmestiť. Ďakujem za rady
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Dobrý deň, riešili ste niekto samostatnú murovanú garáž? rozmery 6x4 prípadne aj viac? Vie niekto poskytnúť v akej cene sa dá postaviť takáto garáž? či bude veľký finančný rozdiel a oplatí sa radšej montovanú ? Ďakujem za postrehy, skúsenosti
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?