Onlinestavebniny

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či poznáte niekto nejaké overené on-line stavebniny? Ak ste niekto brali materiál na hrubú stavbu cez takéto stavebniny, môžete odporučiť. Ďakujem
Odpovedať
Treba si overiť dopravu, ako sa dajú vrátiť palety atď. Prípadne oslov s cen. ponukou miestne stavebniny, mne sa často stalo, že dali nakoniec lepšiu cenu ako internetové stavebniny a ešte by som musel palety trepať kus cesty. Ale objednával som aj cez ne a žiadny problém, treba si predtým overiť kontakt, či majú telefón, referencie na heureke, finstat.
Odpovedať
Ďakujem, skúsim.
Odpovedať
@niny1989 Taká istá skúsenosť. Moje miestne stavebniny mi urobili na YTONG ešte o niečo lepšiu cenu než internetové. Začal som byť ich stálym zákazníkom a dávajú mi špeciálne zľavy na všetko, čo kupujem. Už si ani nerobím prieskumy trhu u iných stavebnín a beriem všetko len tu od "mojich". Aj komunikácia je úplne iná, ak máš kde a za kým ísť, či poradiť sa. Tovary mi dávajú na dodací list, nespotrebované materiály vraciam, platím kedy chcem - alebo kedy to potrebujú oni. 🙂 Proste som spokojný. Na začiatok však odporúčam debatu s vedúcim, alebo majiteľom, tľapnúť si a ide to!
Odpovedať
@petersd plny suhlas je vela majitelov ci samotnych stavebnin, s ktorymi "sa da" a pri castejsich nakupoch v pohode daju aj zlavu naviac. Bohuzial mam aj negativne skusenosti kedy mi spravil super cenu na objednavkovy ytongovy material a ten co mal skladom tak tam ma cenou a cenou za dopravu "zarezal". Zial som uz nechcel riesit druhe stavebniny a dopravu 2x. Vysledok je ze som tam odvtedy nepachol a nasiel som si lepsie stavebniny (na rozdiel od tohto otvorene aj v sobotu) a s lepsimi cenami a lacnejsou dopravou 🙂
Odpovedať
Ja zase som v kamennych stavebninach v okoli (vychod) nedostal lepsiu cenu ako v e-shopoch. Inac bral som z roznych, nebudem robit reklamu, ale ked si hodis do googla internetove stavebniny tak hned z prvych a uplne v pohode, aj "kamionove" objednavky. Rovnako ked "internetove" zmenis na online stavebniny. Hold dnes si vies cely dom objednat na eshope 😄
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?