Menu Forum

Odvoz za 600 eur. Je to normálne?

17. júl 2013  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
zuzulienka00
1
Registrovala sa 6. októbra 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 30 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
zuzulienka00
1
Registrovala sa 6. októbra 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 30 príspevkov.
 Ahojte je mozne aby si stavebniny konkretne ROYALDOM zobrali za vratenie materialu na gr.stavbu som im to vratila sa mi to zdalo vela...matros vysiel cca 5700ecek na bungalov 10-10.5 m!!!! Azobrali si za odvoz 600eut?anedali ziadny papier
17. júl 2013 o 09:35  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
pkubekova
Plastika, a.s.
Andrej Lančarič PRO

Plyn, voda, vykurovanie, klimatizácia - Okres Nitra
PRO Shop: 10 inzerátov
3

“Vážení zákazníci a záujemci, oznamujeme Vám, že naša predajňa v Lučenci bola presťahovaná do nových a lepších priestorov. Nájdete nás na novej adrese: Fiľakovská cesta 288, vedľa predajne Chemolak,a.s. Predajňa sa teraz nachádza oproti pôvodnému umiestneniu, priamo v areáli I.T.R.”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
pkubekova
Plastika, a.s.
Andrej Lančarič PRO

Plyn, voda, vykurovanie, klimatizácia - Okres Nitra
PRO Shop: 10 inzerátov
3

“Vážení zákazníci a záujemci, oznamujeme Vám, že naša predajňa v Lučenci bola presťahovaná do nových a lepších priestorov. Nájdete nás na novej adrese: Fiľakovská cesta 288, vedľa predajne Chemolak,a.s. Predajňa sa teraz nachádza oproti pôvodnému umiestneniu, priamo v areáli I.T.R.”
(Pred 2 rokmi)

ako mozete zaplatit niekomu 600€ bez papiera? aj keby vas oklamali, ako im to dokazete???
17. júl 2013 o 09:39  •  www.plastika.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
madein1974
623
Registroval sa 19. marca 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 2626 príspevkov. Má 124 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
madein1974
623
Registroval sa 19. marca 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 2625 príspevkov. Má 124 priateľov.
 Akosi nerozumiem. Kolko materialu ste im vratili? V akej hodnote? Ako ste boli dohodnuti? Ci to ste sa nezaujimali o poplatky pred tym nez ste to vratili? Co znamena ze si zobrali? To tie peniaze boli len tak kdesi pohodene? Platili ste ich vy, co uz teraz ked to je zaplatene? Preco ste pristali na platbu bez papiera?
17. júl 2013 o 11:31  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
skorecova
Registrovala sa 21. februára 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 234 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
skorecova
Registrovala sa 21. februára 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 234 príspevkov. Má 1 priateľa.
 uz na nich viacero zakaznikov chysta zalobu, napis mi internu postu, ak sa mate zaujem pridat. nie ste jedini ktorych obabrali.
17. júl 2013 o 11:39  •  Páči sa mi to