Laguna 440 od Promiprojekt

Ahojte, chcel by som sa spýtať či niekto staval tento bungalov Laguna 440 od spoločnosti Promiprojekt? My sa chystáme stavať tento bungalov a chceli by sme si tak trocha urobiť prehľad ohľadne skúseností aké máte s týmto projektom konkrétne a teda stavba, rozpočet a podobne ako aj o projektoch promiprojekt všeobecne. Sú údaje o cene domu na kľúč alebo svojpomocne uvádzané na stránke reálne? http://www.promiprojekt.sk/projekty/l... Ďakujem za každú odpoveď emoticon
Odpovedať
@dextersvk dobrý deň, máte ho už postavený, resp. ho staviate?
Odpovedať
dobry den cena domu na kluc je realna
Odpovedať
ak stavias svojpomocne tak je cena realna
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
Dobry den, zaujal nas tento projekt, len neviem si predstavit tu obyvacku s jedalenskym stolom. Nemate nejake realne foto? Este nas napadlo zamurovat vchod do spalne a prechod urobit zrusenim tych vstavanych skrin. Alebo predlzit obyvacku zarovno spalne.Dakujem za rady a foto
Odpovedať
@andrea_kuhejdova_filkaszova My takisto planujeme zamurovat vchod do spalne obyvacky. Vchod planujeme pozdlz kupelne. Takisto predlzujeme obyvacku zarovno spalne. My sme si tam dohromady vymysleli 26 zmien 😄
Odpovedať
Profilova fotka
Ake este zmeny planujete? My este asi dvere do garaze z technickej miestnosti, s tym ze kotol bude v garazi. Kolko pare ste kupovali od Promiprojektu? Ja zvazujem 3 ks a digi verziu. Mate uz nacenenu stavbu?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@andrea_kuhejdova_filkaszova až teraz som si všimol vás komentár. Brali sme štandardne 5ks pare bez ele. verzie. My sme garáž zrušili a urobili z nej detsku izbu. V akom stave mate dom? 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@sharky369 mame pod strechou, okna pridu vo februari.
Odpovedať
@andrea_kuhejdova_filkaszova super. My mame základovu dosku.
Odpovedať
@sharky369 @andrea_kuhejdova_filkaszova ahojte, aj my sa na 99% chystame stavať tento domček, prosím vás aký máte cca rozpočet na stavbu? A aké zmeny ste tam spravili, tiež by sme chceli zamuroval prechod z obývačky do spálne, a rozmýšľam ze aj zarovnať celé do štvorca 😄 prosím inšpirujte ma a poraďte, kľudne aj správa 😉 ďakujem
Odpovedať
@aklatanmal ahoj, rozpocet neviem presne povedat. Vela veci mame inak. Zmien dispozicnych cca 25. Menili sme toho fakt vela-okna, namiesto garaze detska izba, z detskej izby vchod do domu, technicka miestnost predlzenie, zruseny spajz v kuchyni, dorobenie pristresku nad vchodom.... 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?