Koľko ste platili za zateplenie polystyrénom?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte stavbari mam otazocku,co ste platili za zateplenie polystirenom,dostal som ponuku 10cm poly.komplet robota material,lesenie aj konecna upraa je v tom cize fasada,32eur za meter,podlahy 35eur za meter co vy na to dobra cena trnavsky okres dakujem za dotazy
Odpovedať
Zatepľujem, 12cm NEO, EPS mi doma zavadzal 2 roky(využil som vtedajšie nízke ceny ropy), na všetko mám zľavy - cem. lepidlo, sieťka Vertex, ... cena za materiál vychádza 17eur/m2. Robím to komplet sám, omietku si tiež sám nahodím, je to 3m na výšku tak sa to dá. Roboty je fakt veľa a to lepím na relatívne rovný tehlový múr, 8 okien, revízne dvierka na bleskozvod, zásuvky ... m2 idú fajn, ale detaili sú časovo náročné. Dovolenka, soboty, každý deň po robote utekám a do 21:00 makám, budem to robiť len samotné zateplenie mesiac. Za prácu na zateplení ušetrím 1600eur(počítam prácu 12eur/m2). práca vychádza na 9 celých dní(po 14h, soboty + dovolenka) a 70-80 odpracovaných hodín po večeroch po práci, celkovo cca 200hodín. Jeden dom som už zatepľoval, takže sa neučím, treba k tomu pripočítať cenu za náradie, ktoré sa samozrejme postupne opotrebúva, na druhý dom som si kupoval nové. Nie je to žiadna zlatá baňa, ani ľahká robota aj keď sa to tak možno na prvý pohľad zdá. V práci zarobím na hodinovku viac a to mám poplatené všetky možné odvody, sedím v kancli a popíjam kávičku.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
dobry vecer.ludi ktory zatepluju za 23 eur za m2 aj z materialom baumit musia byt velky odbornici.poprosim na nich kontakt a zasypem ich robotou na 2 roky a na vychode.ja zateplujem 12 rokov a pod 33 eur nejdem.v tom je 10 cm polistyren a komplet baumit ,pripocitajte parapety a budete vediet kolko vas vijde dom
Odpovedať
@hostik Zdravím pán Hostík, robíte aj v Košiciach? potreboval by som zatepliť 2 rodinné domčeky - ak máte záujem prosím správu.
Odpovedať
ahojte, mám CP na zateplenie RD polystyrenom greywall, 200mm + lepidlo + sieťka + finálna fasada podľa výberu zo vzorky, za 30e/m2 s materiláom aj s prácom. Nejaký systém baumit. Je to dobrá cena?
Odpovedať
@stefanl je to super cena. U mna na vychode, ma prekvapili chlapi, ked sme bi dohodnuti na 33 a ked dosli stavat lesenie tak 38 eur a cakal som za nimi skoro rok. V cene 150ka biely EPS a baumit farba. Je pravda, ale ze zlozitejsi dom. Pracnejsi ako bungalov, ktori zrobia z kôz. Teda: cena super (pravdupovediac sa mi zda podozrivo lacna), aby bola aj kvalita.
Odpovedať
Profilova fotka
@stefanl to je cena len za material ked som to tak na rychlo spocital, asi sa niekde sekli, skontroluj si to ;)
Odpovedať
@stefanl je to velmi nizka cena ja idem teraz zateplovat 20 cm polyform lepidlo star baumit omietka podla vyberu vzorkovnik baumit nanopor silikon cena 44 e m2
Odpovedať
@titanius ako?sppkojni teda uz dokoncene?hladam v presove.dakujem
Odpovedať
Dobry den, aku cenu mam ocakavat za `zateplenie resp skor zarovnanie` 3cm grafit slovizolom, P&J penetra, P&J silkonovou omietkou s jasnym odtienom (a-b) pri ploche 400 m2. vsetko vratane lesenia, a aky je vas nazor na tieto produkty. S kludom aj do posty
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Zdravím. Včera som dostal ponuku na zateplenie zahradneho domceku. Jedna sa pristavbu k starej části. Na novu část pojde 68 m2 polystyren 100mm na staru 13 m2 polystyren 50 mm na podbitie 17 m2 20 mm polystyren+ na spodok k základom styrodur 50 mm/ 100 mm a omietnu mi aj terasu a stlpy. Spolu 109 m2 omietky systém PCI cena na komplet za vsetko 6604€ je to OK podla vás?
Odpovedať
Profilova fotka
@peterhal toľko ma nestál ani dom nakomplet, polystyren 12, styrodur 8 a cca 250m
Odpovedať
@petka1 mne sa to tiez zda vela.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@stefanl dobry den. Prosim Vas viete mi do spravy poslat kontakt na sikovnu firmu? My chceme zateplovat obyc.bielym polyst.200mm. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@hostik dobry den. Ako dopadlo zateplenie? My sa chystame na jar zateplovat polystirenom 20mm dom po rekonstrukcii 220m2. Kolko mam ratat odhadovo na m2 komplet - polystiren, sietky, solke, lepidlo + fasadna omietka ? Dakujem za kazdu radu. Pomohol by aj kontakt na dobru firmu s dobrou recenziou. Vdaka
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Ahojte, poradite mi prosim niekto firmu/partiu na zateplenie? Niekoho s referenciami idealne. Jedna sa o RD, cca 290m2. Steny poly 20cm a sokel 15cm. Okolie Ziliny, kludne aj do spravy. (kolko je asi taka normalna cena za m2 za robotu?) Dakujem
Odpovedať
Hľadám firmu na zateplenie 260m² 20cm polystyrén, sietka lišty, omietka . Treba aj lešenie. august-september
Odpovedať
@furtivo kde? Bratislava, Košice,Nitra?😂
Odpovedať
Profilova fotka
@ferguson956 Mne akurát robí fasádu partia od Žiliny za 15,50 € / m2 - len robota...
Odpovedať
@lordxor Uz to mame skoro hotove-ale dakujem 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Dobrý deň, hľadám firmu na zateplenie RD 10x10m, cca120m2 steny (10cm sedý polyst)+40m2 hydroizoláciu, sokel (9cm ext.polyst). Materiál mám. Pomohol by kontakt na dobrú firmu s dobrou recenziou s možnosťou realizácie práce ihneď. Vopred ďakujem.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
@vazanka279 Ako sa volali chlapci? Mate nejaké foto? Tiež sa chystáme zateplovat. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Nám robili Poliaci zatiaľ len do lepidla. Inak mali cenu 30€ nakomplet do farby aj s materiálom. Robia pekne a rýchlo (majú aj lešenie)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Viete niekto napisat aktualnu cenu zateplenia na final? polystyren 20cm (Material+praca) Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@sucky1 to by aj mna zaujimalo
Odpovedať
@123choco123 Máte kontakt na tých Poliakov?
Odpovedať
Zateploval niekto posledne mesiace? Aka bola cena za 20 cm polystyren na final? Praca a material?
Odpovedať
@sucky1 zdravim, este som nezateploval, ale mam nacenene 20cm EPS70F cena je cca 55e za m2, ak by som isiel do baumit open tak cca 70em2, neskutocne, kolko to islo hore.
Odpovedať
@sucky1 chvilku pockaj, to je na hlavu tieto ceny teraz
Odpovedať
@mart445 to máš odkiaľ také ceny? Mne nacenovali teraz: "Dobrý deň Na základe požiadavky Vám zasielam cenovú ponuku Greps F 240mm - 14.38€/m2 bez DPH Termín dodania 5prac dni Je v ponuke Greps Reflex - antireflexny nastrek - ochrana pred prehrievaním 15.38€/m2 bez DPH Termín dodania 10 prac dni Platnosť CP do 31.07 2021 Z vývozom . Pekný deň Odoslané z iPhonu"
Odpovedať
Profilova fotka
@megdesign to kde si dal nacenovat
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?