Koľko berie stavebný dozor?

Zobraz úvodný príspevok
Keďže nebudeme stavbu realizovať cez stavebnú firmu, potrebujeme stavebný dozor. Nemám predstavu akú sumu mám očakávať. Vie niekto zo svojich skúseností?
Odpovedať
Dobrý deň... S priateľom staviame domček mame stavebný dozor ale nie sme s ním spokojný a chceli by sme ho zmeniť aký je postup? S takýmto stavebným nemôžem ísť ku kolaudácii... Viete mi poradiť nejakého v KE a okolie? Urgentne, ďakujem 😊
Odpovedať
Profilova fotka
Mna stoji stavebny dozor 1300. Kedze staviam co sa da svojpomocne, istim sa.
Odpovedať
Chcela by som sa opýtať, mám kamaráta, ktorý mi pomáhal s realizaciou hrubej stavby, pivnica a základy už boli hotové. To znamená, že organizoval materiál na múry, strechu..chodil na stavbu každý deň, býva o ullicu ďalej a radil mojím stavbárom, alebo im zohnal, čo chýbalo. Trvalo to asi mesiac a pol. Čo mu zaplatiť? Ako sa to platí?
Odpovedať
Ahojte hladam stavebny dozor, Bratislava,Malacky a okolie. Poprosim kontakt do spravy, dakujem :-)
Odpovedať
My sme sa dohodli na 500 eur ale bude tam chodiť často a vidím že to berie vážne čo som rád lebo ponuky som mal aj na 100 eur ale špekulantov len že dajú pečiatku za kvalitnú prácu treba zaplatiť a máš pokoj lebo radšej urobiť poriadne ako potom ľutovať...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, mám na Vás otázku, hlavne na tých, ktorí mali stavebny dozor iba na papieri, aby im bolo vydané stavebné povolenie. Stalo sa Vám niekedy, že Vám prišla nejaká kontrola, ktorá by odhalila, že stavebný dozor sa na stavbe nikdy neobjavil? Aký bol ďalší postup? Dostali ste za to nejakú sankciu? Za každú odpoveď ďakujem .
Odpovedať
O mne: Som študentka práva na Univerzite Komenského v Bratislave. Zaujímam sa o stavebné právo, preto aj diplomovú prácu som si vybrala z tejto oblasti. Z toho dôvodu som sa zaregistrovala na tomto fóre, kde verím, že nájdem dostatok vhodných respondentov, ktorí budú ochotní zodpovedať pár otázok v dotazníku, ktorý je pre mňa dôležitým podkladom pre dokončenie diplomovej práce. :-) @romanica16 Toto nie je dotazník. Dotazník si predstavujem ako súbor otázok a respondenti by mali byť informovaní, na aký účel poskytujú informácie. Môj osobný názor...
Odpovedať
@pluky 1300? To je ozaj velmi veľa
Odpovedať
ja som platil 200 eur za stavebný dozor a na stavbe bol 2-3x do týždna vždy ked išiel okolo tak sa zastavil a potom ma informoval tel. prípadne emailom :), celý život sa venoval stavebníctvu aktualne dôchodca možno preto viac nechcel :)
Odpovedať
Profilova fotka
@yasna Co sa tyka diplomovky, ja som prieskum uz robila, mala son tu aj zverejneny dotanik, bohuzial mi ho administratori vymazali. Tato otazka ma, bohuzial, napadla az po spracovani dotaznika, kedy som zistila problemy tykajuce sa stavebneho dozoru. Na novy prieskum uz nie je cas kedze sa mi blizi termin odovzdania. Preto som chcela takto narychlo aspon prezistit, ci sa s tym niekto stretol. Bohuzial ani urady so mnou nespolupracuju, tak som verila ze aspon tu ziskam nejake info.
Odpovedať
Profilova fotka
my sme platili 200 eur a pozriet nebola ani raz...nikto to nikdy nekontroloval, ani dennik nekontrolovali @romanica16
Odpovedať
@romanica16 nie je mi jasne ako by SU odhalil ze dozor na stavbu nechodi (okrem ineho aj kapacitne,nemaju v naplni vysetrovanie).Ku kolaudacii sa doklada stavebny dennik s podpisom dozoru.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@slabak nie nevyhnutne, od nas dennik nepytaju, len vyjadrenie dozora
Odpovedať
@sarina mozem poprosit kontakt? odkial ste prosim? :-)
Odpovedať
@ero88888888 odkial ste? mohli by ste poskytnut kontakt na ten dozor?
Odpovedať
Ak by niekto hľadal stavebný dozor v LV okrese tak môžem dať kontakt. Vždy keď som potreboval radu alebo bolo treba skontrolovať úkony tak prišiel.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Poraďte stavebný dozor v Ruzomberku
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@sarina dobry den, odkial ste? dakujem za info k stavebnemu dozoru.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Hľadám tiež osvedčený stavebný dozor BA a okolie. Má niekto dobrú skúsenosť a kontakt?
Odpovedať
Hľadám stavebný dozor z BB príp. z okolia. Ďakujem za info.
Odpovedať
Poraďte stavebný dozor NR okolie
Odpovedať
@mig12 dobrý deň,potrebujem kontakt ak je to možné.Dakujem.
Odpovedať
@poisonblu dobrý deň,potrebujem kontakt prosím.dakujem.
Odpovedať
@rebecca363 dobrý večer,môžem poprosiť o kontakt do správy? Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@laramia myslite na dozora? On je ale zo Senice, urcite zozeniete niekoho z blizkeho okolia...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
@yetinb ahoj V ktorom meste ?
Odpovedať
@matusmino v Novej Bani a stavebný dozor tam chodil 2-3x do týždna ked sa robila hrubá stavba a strecha, potom už podla potreby.
Odpovedať
Profilova fotka
@yetinb Môžem sa opýtať, že kto konkretne? Ja som z Tekovskej Breznice a zohnať stavebný dozor bol celkom problém. :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Poradili by ste dobrý ale zas nie predražený stavebný dozor v ZA? Diky
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Ak ste z okolia Popradu a blizkeho okolia, tak si davajte pozor na tzv odbornika zapredaneho dozora Briatku, lebo nam urobil velku škodu!!!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?