Je reálne kúpiť dvojdom na kľúč do 80 000€?

Zobraz úvodný príspevok
Je reálne, podľa Vás sa dá kúpiť DVOJDOM-NOVOSTAVBA v prevedení na kľúč v sume od 60 do max. 80000e? Lebo nie každý má k dispozícii 120tis. Kiežby developer prihliadol aj na menej solventnú skupinu záujemcov o bývanie...Osobne také hľadám s južnou, alebo juhozápadnou dispozíciou...
Odpovedať
1
2
@madein1974 ja ti to prajem...nemaj ma za zleho ;) ja mam ovela.viac tepelnp izolacnych veci,aj TP aj rekupwracia,aj pozicia juh zapad,aj 38mur plus 25zateplenie,v streche 50cm a furt B....tak.sa.cudujem...
Odpovedať
Profilova fotka
@pluvko sorry, asi to zle vyznelo co som pisal, nemyslelsom to zle. Len som sa cudoval ze ty mas vselico navrhnute a ja nie a ty mas B a ja A1. No logicky by to malo byt naopak...
Odpovedať
@madein1974 @pluvko mame energeticky posudok z roku 2016 tak ako @madein1974 mame plynovy kotol , nemame rekuperaciu akurat este mame krb a tiez mame A1
Odpovedať

Odpovedať
Je reálne, že vám niekto daruje len tak 80.000? Pretože presne to od niekoho chcete. Muži sa serin*ajú na materskej, či každý deň luxujú byt, nebodaj chodia po púťach a potom tu vznikajú takéto choré témy odtrhnuté od reality.
Odpovedať
Tema kde bola otazka da sa za tolko postavit dom? A tu borci rozoberaju uplne nieco ine toto je ta prava modrastrecha :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Čistá chujovinka... To je ako keby si prišiel do predajne Audi, položil tam 40 000eur a chcel Q7 v plnej výbave...
Odpovedať
@atak77 heh to keby tak fungovalo tak už som v autosalóne :) ono podaktori by chceli vsetko pomaly zadarmo
Odpovedať
@daniella224 zaujímavé ako sa jednotlivé faktory menia v čase. Napr. váhový faktor na pri. energiu pre plyn je teraz 1,1 a vy máte v ešte 1,36 v certifikáte. V podstate všetky váhové faktory sú teraz už v iných hodnotách. Preto by niektoré staršie stavby mali dnes problém s certifikáciou aj keď ju pred 3-4 rokmi spĺňali a niektoré naopak čo nespĺňali lebo nemali plyn by zas prešli s rekuperáciou... Lebo váha tepelných strát pri vetraní cez rekup sa tiež upravila v prospech EN
Odpovedať
Profilova fotka
@iamriso Nám tiež tvrdili ,že bez rekuperacie nebudeme spĺňať normu a v pohode sme v A1.Mame bungalov 12 x 15,70m material: ytong 30cm +20 cm bieli esp,v podlahe 15cm esp ,v strope 40cm vata knauf , cokel 10 xps +iba kondenzacny kotol protherm.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?