Je lacnejší Bungalov 961, 963 alebo Praktik 97?

náš pozemok má velkosť 5á (š18,94m a d26,79m), čiže je z tých menších a preto sa nevieme rozhodnúť, či postaviť bungalov konkrétne 961 alebo 963 (to sú naši favoriti), ktorý by nám prakticky zabral celú šírku pozemku, alebo sa vrhnúť na poschoďák (Praktik 97), ktorý je riešený do výšky a tým pádom by nám zostalo viac miesta na pozemku čo sa týka záhrady......ale nejde mi do hlavy, ako može byť poschodový dom lacnejší ako bungalov čo sa týka rozpočtovej ceny stav.materiálu pri svojpomocnej výstavbe....je to vlastne možné?
Odpovedať
Profilova fotka
ten praktk som už staval, strechu nad garážou trochu zdvihli, je to najobľúbenejšia miestnosť, základy sú na stavbe v pomere k iným konštrukciám drahé, poschodová (podkrovná| stavba má menší plášť v pomere k podlahovej ploche, preto je lacnejšia,
Odpovedať
poschodovy dom ma mensiu zakladovu dosku,nehovoriac o stresnej krytine,lahsie sa vykuri
Odpovedať
Profilova fotka
ja mám pozemok dačo cez 500 m2 a mám tam bungalov 963 a celkom pohoda.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Dobry den, staviam dom Praktik 97 a chcel by som poprosit niekoho kto uz tento dom staval, ci by mi mohol poskytnut podrobne plany krovu. V Eurolines mi ich ponukaju za 80€, co sa mi zda dost drahe, tak preto sa chcem spytat tu, snad sa na cene dohodneme.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?