Je 8000€ za hrubú stavbu veľa alebo málo?

Profilova fotka
mam ponuku na 8000€ na hrubu stavbu krov bude robit ina firma .jeto vela alebo malo?foto projektu mam v albume.
Odpovedať
Profilova fotka
@marek06 čo je to za cenu? to je za pracu? od vykopu až po veniec mysliš?
Odpovedať
Profilova fotka
@havaj 2 majstri a cena je za robotu od vykopou az po veniec a samozrejme vnutorne priecky
Odpovedať
Profilova fotka
@marek06 Ja by sok bol stastny, keby ma praca stala len tolko.
Odpovedať
Profilova fotka
@mom3 takze cena je dobra?
Odpovedať
Profilova fotka
@marek06 niesom na to odbornik...ale mne sa to aj napriek nazoru moma hore zda dosť..ťažko povedať ..ja len som si porovnaval na svojom kde som staval svojpomocne ale zisťoval som aj čo by ma stala robota na objednavku ..pohybovalo by sa to od 6-7 ale dom 11x20,5 ..všetko sa ale porovnavať neda ..
Odpovedať
podla mna je to super cena. mal si si dať spraviť viac ponúk a porovnať. ale myslím že lepšiu nenájdeš :-))
Odpovedať
Profilova fotka
@marek06 tá cena ja v pohode
Odpovedať
Profilova fotka
@marek06 Urcite zalezi na tom, v akej lokalite stavias, s kym stavias, na akom pozemku (rovina, svah), a z coho. Mne sa ta cena zda byt dobra.
Odpovedať
Profilova fotka
@marek06 no ak spravia ktomu omietky a potery,tak je to dobrá cena bez toho trocha večia ;-)
Odpovedať
To znamená že material si zoženieš sám? za aky čas Ti to postavia?
Odpovedať
Profilova fotka
no material sam a do novembra by to malo bit zastresene @johanan
Odpovedať
@marek06 do novembra? troska dlhy cas na hrubu stavbu..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@marek06 To budete 4 mesiace pauzovat? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@misko81 @zirafak Ved mozno zacnu az v auguste, :PPP
Odpovedať
Takze to rozbijme na drobne Vykopove prace: bager to podla mna da za jeden den 8h x 50 Eur = 400 Eur NEviem ci aj pripojky budu robit takze tam visi rezerva cca 1500 Eur. Betonovanie: 1 den zaklady, 1 den platna = cca 4 ludia x 100 Eur x 2 dni = 800 Eur Vymurovanie: Zalezi z coho budu murovat, ale predpokladam ze dvaja mastri + dvaja pomocnici za tyzden bungalov musia vymurovat = 4 ludia x 100 Eur x 5 dní = 2000 Eur Veniec: 2 ludia za tyzden = 2 x 100 Eur x 5 dni = 1000 Eur Je to alternativa ze vsetok material bude dodany na stavbu a nie je v cene a s peknou rezervou podla mna. Dosiel som k cene cca 4400 Eur. Pokial to iste nukaju za 8 000 Eur je to nenormalne vela. Samozrejme bez faktury by som pytal este nizsiu cenu, lebo aj odvody zrejme pani platia. Pani od murovania si musia uvedomit ze nie su spickovi chirurgovia ci programatori, pominuly casy ked kvoli velkemu dopytu si ukazovali prstom kde a za kolko pojdu robit.
Odpovedať
Profilova fotka
@oscipovsky dva dni zaklady? mozes mi prist spravit. zaplatim ti.
Odpovedať
@oscipovsky Ty si asi z Oravy nie ? )))
Odpovedať
my sme vcera spravili komplet zaklady :) moj otec, priatel + jeden pomocnik.. boli tam od rana od 7 do 21:00 a zvladli to za jeden den :) prisiel bager, vykopal, dali strk, foliu, klietky, prisli 2 domiesavace a bolo vybavene :) @mucikovci @oscipovsky
Odpovedať
Profilova fotka
to akoze komplet? aj zaklady, aj platna, aj salung, aj rozvody odpadu? akosi mi to nejde do hlavy
Odpovedať
@mucikovci a co je na tom ze dva dni? my sme mali zaklady zaliate za 2 hod. a platnu asi za 3 hodiny.. takze dva dni tam nemaju co robit..
Odpovedať
Profilova fotka
ano. zaliat ano. ale k tomu zaliatiu potrebujes nejaku pripravu. a tu kto spravi? zhutnit podlozia, nejake to zelezo a kopec dalsich veci. vyliat beton je nic.
Odpovedať
Profilova fotka
@misko81 a DT cka vam kto ukladal? same sa poukladali? zasypalo sa to samo takisto. zasaloval to v noci sused?
Odpovedať
Profilova fotka
@marek06 ja si myslim ze ta cena nie je ani velka ani mala. taka akurat.
Odpovedať
@mucikovci 8000 Eur za to co som pisal je vela...ale kto na to ma nech si zaplati. @wolfspider Preco by som mal byt z Oravy?
Odpovedať
Profilova fotka
@oscipovsky u nas stoji fakt spickovy bagrista na hodku 20 az 30 euracov....
Odpovedať
Profilova fotka
@mucikovci mal som 5 ponuk ale velke rozdiely v cene tam neboli takze asi jeto dobra cena.
Odpovedať
Profilova fotka
@kaiak Vsak @oscipovsky ratal s 50timi eurami za bagristu, cize dal este aj rezervu...co ti nesedi?
Odpovedať
@marek06 - marek mozno by som este trocha pritlacil na pilu a skusil ich dat o nieco dole... podla toho za kolko idu stavat nam dom (2 poschodovy, teren s kopca) tak ja by som este isto tlacil na nizsiu cenu.
Odpovedať
@marek06 Ja som dal za poschodový dom 9500€. 12,5x10,5. Tehla Heluz 50. Základy + múry, priečky a schody. MAl som 6 ponúk. Ostatné boli okolo 9000-11000.
Odpovedať
Profilova fotka
@blondiee83 len tak som zareagovala, ze to co je za draheho bagristu...ten moj koment nesuvisi velmi s tym dovodom, pre ktory to pocital :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?