Je 7000€ za prácu na hrubej stavbe veľa?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Co myslite, je tato ponuka OK? 7000e cisto praca - zalozenie muriva, vymuranie obvodovych murov, nosnej priecky - tehla Britterm brusena 30 na lepidlo, ZB veniec, keramicky strop. dom ma podorys 12x12,5m a keramicky strop je nad polovicou prizemia. stavba je na Liptove dakujem
Odpovedať
1
2
Je to dost ale vo vasej situacii asi nie je ina moznost. Budete radi ak to stihnu vsetko!
Odpovedať
@jurajm17 25e / m3 ? V prepočte to nie je ani 6euro na hodinu....
Odpovedať
Profilova fotka
Kokso.. 7tis sa vám zdá veľa za skoro hrubú stavbu? Mne nikto nechcel urobiť plotňu pod 5tis...
Odpovedať
@123choco123 Nám taktiež teraz stavia jedna firma dom Ytong, obvodové mury, všetky priečky, prescot deka + dalšie dva rady nad dekou a taktiež do 7000Eur za prácu. Robit to budu taký mesiac 3 šikovní majstri. Ina možnosť nebola, ale s prácou sme zatial veľmi spokojní. Snád do zimy bude aj strecha :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame nakoniec v tej cene aj priecky, takze v celku sme spokojni.chlapi dnes zacali, makaju ako fretky, je ich 5. strop sme vybrali rectolight namiesto keramiky. dufam, ze budeme spokojni
Odpovedať
Profilova fotka
@quintes od nas chceli za platnu 12x12,5m - 3600e za pracu, nakoniec to spravil vsetko manzel s mojim ocom sam
Odpovedať
Profilova fotka
@123choco123 ja si plotňu tiež robím sám, sem tam príde rodina, akože pomôcť.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?