Hrubá stavba pohoda 170

Profilova fotka
Dobrý deň. Chcem sa opýtať či mi postačí na hrubú stavbu + okná + strecha 30 000 eur. Dom má rozmery 8x11 poschodový šikmá strech do jednej strany. Robotu si budeme robiť samy, domiešavače s betónom sú samozrejmosť. Ďakujem
Odpovedať
mame poschodovy dom 9x10 a sme na 33000e už so spravenou vodou,kurenim, beton sme davali kvalitny, mury porobeton, strecha palena škridla, okna 3sklo profil pre pasivne domy, hlinikove vchodove dvere
Odpovedať
@veronikastacho stačí
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem, potešili ste ma lebo som mala obavy že HS neuzavrieme.
Odpovedať
@veronikastacho ak vsetko sami hej, ale isto idete vsetko sami? a tiez poniektori tu nacenuju okna dvere min za 10k tazke mysli aj na to.
Odpovedať
@luk25 o koľko je nekvalitný betón lacnejší od kvalitného? @veronikastacho aj áno keď nebudete blbnúť.
Odpovedať
@slavoslav myslela som to tak že sme brali z kvalitnej betonarky, a nie cez nejakého sprostredkovateľa čo ani nevieš odkiaľ ten betón je
Odpovedať
@luk25 ok, lebo som nevedel ako si to myslela.
Odpovedať
Profilova fotka
@veronikastacho Pozrel som si projekt - pekný. Naozaj pohoda... Ale nezdieľal by som optimizmus predrečníkov nado mnou, že za 30 tisíc to ako HS zavriete. Možno áno - ale za cenu kompromisov, alebo nepriznaných nákladov (majster - príbuzný možno bude robiť akože zadara, ale budete si to musieť napr. odrobiť a to sú predsa tiež náklady).
Odpovedať
Profilova fotka
no aj nás by potešilo hrubú uzatvorenú stavbu za 33000eur ale nám sa to nepodarilo my sme na sume 54000eur, ale záleží čo kto chce a čo sa mu páči nedá sa to provnávat každý máme čosi iné myslým material my tiež mame malý bungalov NED 25cm Lambda+25sivý polyst., základová doska na styrodur a na streche EPDM + polystyren,okna Hoblina, ničo firma a niečo tvrdá svojpomoc, ale sused to asi tiež spravil okolo tých 30000 ale má základové pásy jednoduché a 5cm plystyren a jednoduché plastové okná, takže každý podla toho čo chce...
Odpovedať
ahoj, malo by vam to stacit ja som dal: Hruba stavba+zakladovka: 30637,79 Zastavaná plocha domu, mojbungalov - 195,00m2
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?