Hrubá stavba - aký je váš názor na cenu práce?

27. mar 202080

Nam dal majster cenovu ponuku 7500e za Zaklady(3000e) dalej obvodove mury,priecky a veniec(4500e) dom bude bungalov 13x11 bez pivnice. Nevyznam sa v terajsich pomeroch prosim vas o nazor.

• 120m2+15m2 terasa, HS s kominom a strechou, 30000e, 2019, praca s materialom dodavatelsky s mojim menezovanim

• Myslim že pohode cena na základy a múry sa berú od m3...tzn. 25-30€/m3 muriva a priečky cca 8-10€/m2

• 20000e bez strechy+plati to co pise adiso, 30e, 10e m3

• Sponzor fóra
  • 99m2 zaklady u mna v 2015 za 3000e ... Bol som blby.
    Murovanie oonukali za 30e m3 tak som si muroval sam.
    Strecha Ackova 3000e a roztrhala mi murivo tj pozor na kvalitu ich prace... Velke riziko spoliehat sa. Bez zmluvy ani na krok podla mna

Cena priemerna ale moze coskoro klesnut..

• @palo1987  myslim, ze v pohode cena. No ak sa vam nepozdava, tak vyskusajte este niekoho ineho a uvidite, ci je ochotni niekto za menej vam to spravit. Treba len skusat

• @palo1987  hlavne ked ides cez nejaku firmu, tak si vsetko davaj na zmluvu, ako ti poradil Dusan!

• Ak možno chvíľu počkáš, tak ceny budú nižšie, nakoľko nikto nemá teraz veľa roboty a potom sa o zákazníkov budú biť. No mne aj táto cena príde v pohode.

• ludia asi naozaj sedite doma a neviete co sa okolo vas deje.
    na stavbach sa normalne pracuje a ceny su nastavene.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

Články od našich partnerov
    Rekonštrukcia kúpeľne v panelovom byte má svoje pravidlá
    Nový PREKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný má variabilný priestor na vonkajšiu tieniacu techniku
    Ako sa zbaviť vlhkosti a plesne v zrekonštruovanom dome s vetracou jednotkou
    Archív článkov od partnerov