Hruba stavba 30 000

hotova hruba stavba strecha +okna bungalov 11x11...poprosim vas o vase nazori a hlavne cenu za dokoncenie as po byvanie.Pište všetci svoje nazori ved milion ludi milion chuti:)))
Odpovedať
@bellisimo hruba stavbaa sa do 30tis da,zvysok v nejakom priemernom standarde dalsich 50tis.Nikto Ti neda presnu odpoved,zalezi co wsetko chces,co si vies spravit sam,ake zlavy na material sa Ti podari vybavit....
Odpovedať
@bellisimo A kde je foto tej hrubej stavby ? :-) Pri pozeraní tvojích veľa albumov mi príde stavba domu ako nekonečný príbeh :-D 7 albumov a ešte si len na základnej doske heh
Odpovedať
@rasto7764 ved hej ja vjem len som chcel vediet komu sa ako podarilo nie kolko miniem ja.Ja mam rozpocet este 45 tisic na dokoncenie tak dufam ze sa do toho zmestim.vsetko si planujem robyt sam okrem elektriny a kurenia,
Odpovedať
@leilak1 hee:)no mas pravdu albumov do bludu a nic postavene, lebo este nic postavene ani neni este:))))zacinam as na jar a tych 30 tisic mam uz aj z rezervou..vsetko robym sam preto taka rychlost vystavby +robota +2 deti+zena urcite vies ocom tu hovorim:)))) :-D
Odpovedať
@bellisimo jaj to mi uslo zee uz je hs...myslim ze ak sprawis mimo elektrriny a kurenia vsetko sam do 45 sa v pohode zmestis.
Odpovedať
Profilova fotka
@bellisimo vsetko zavisi od toho, co vsetko tam chces, v com sa uskromnis a v com nie a hlavne za aku cenu zozenies. Nas vysla hruba stavba 16 000 eur a uz stoji a to mame dom 10x13m, takze este trosku vacsi. Okna+dvere nas stali 3250 eur, ratame kotol 2000 eur, instalacie (kurenie-podlahove, voda, elekrtina len material) 2500eur,akumulacka+ zasobnik TUV 1000 eur, podlahovy polystyren cca 700, poter 500, vnutorne omietky cca 2000 (strojove aj s pracou), sadrokarton + konstrukcia cca 1300 eur, izolaciu stropu mame kupenu, stala cca 750 eur ... potom sanita, podlahy atd je tazko povedat, mas podlahu za 3,99 z MM ale aj kalitnejsiu za 20 eur/m2...
Odpovedať
@katka8855 no to je super cena mna len strecha vijde asi 8000 okna pocitam 4000 ytong stal 4000 a uz som na 16000 a to som nepocital zakladovku kolko stala:)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, strucný odhad sa da spravit aj na zaklade m2. Vo Vasom pripade to mame cca 120 m2. Od lokality zavisi cena za m2. Ak by sme uvažovali s Bratislavou cena vystavby sa pohybuje od 700-900 eur/m2 . V pripade ze budete stavat svojpomocne mozeme uvazovat so sumou 700eur. Cena pre Vasu stavbu : 84 000 Eur.
Odpovedať
http://www.younghouse.sk/projekty/rod...
Odpovedať
@bellisimo zdravym pozrite moj fotoblog.cena vystavby 60000e ale tcrda svojpomoc.
Odpovedať
Profilova fotka
@bellisimo nauc sa gramatiku sorry ze som to napisal, ale clovek nejako musi seba prezentovat... a co sa tyka stavby.. je to individualne... hruba stavba sa da aj za menej ako 30tis, podla toho aky dom..ak je to svorec s plechovou strechou preco nie... neskor zalezi na vybeveni a zariadni interieru.. tam je to vacsinou pocitane 1:3 (hruba:interier) ... sto ludi sto chuti... kazdy si spravi tak ako vie ,ake ma moznosti... napriklad my osobne 78.500 komplet
Odpovedať
Profilova fotka
@bellisimo tak nas vysla strecha 2100 eur krov a 2500 skridla, tehla na celu stavbu aj s prieckami 2400 eur
Odpovedať
Článok sa načítava...
@katka8855 môžeš mi prosím ťa napísať odkiaľ máš tehly a akú hrúbku obvodovej steny máš ?
Odpovedať
Profilova fotka
To dás, my máme bungalov 13x13 a hrubá stavba nás vyšla 24000, okná +garážová brána 8000.
Odpovedať
@bellisimo u nas to bolo takto. 30 hruba stavba, 50 dokoncenie a zatial 15 zariadenie. Svojpomoc. Poschodovy 135m2. Este par veci chyba. Vsetko je ale individualne a zalezi na case a moznostiach. @andyfoto napr nas sused dal za rovnaky dom ako ma andyfoto 240. Ale uz aj zo zahradou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@rony111 Termobrik z Pezinka, obvody 29ky
Odpovedať
poznam firmu co postavi barak za 100000 a taky isty barak postavi ina firma za 50 tisic zalezi len na tom aky zlodej panuje vo firme, teda kolko chce zarobit. mna cely barak 12.5*11,5 svojpomocne stal tesne nad 60000 a mam mur ytong, skridla bramac, ziadny plech.fasada baumit silicon,.. Ono to zalezi ako zhanas za aku cenu a komu to das robit,ja som firmam robit nedaval nic.
Odpovedať
@marinak53 robil si sam alebo nejaky ty zivnostnici a podobne???
Odpovedať
@bellisimo robil mi aj zivnostnik, aj kamosi, aj sam, samozrejme kvalita musela byt, ale nie za moc velku cenu, firmu som nechcel pretoze velke firmi maju vacsinou dost zlych robosov,, taky remeselnicky odpad, ved ktory normalny majster by makal za 2.50 alebo za 3 eur netto--xixi
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?