Hrubá stavba

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Dobrý deň, ideme stavať dom. Projekt máme hotový a chceli by sa informovať na cenu hrubej stavby keby to stavala firma. Dom bude typu bungalov so zastavanou plochou cca 200m2. Ďakujem.
Odpovedať
1
2
Dobry den, mam rozostavanu hrubu stavbu - bungalov, podstrechou, bez nenosnych priečok, posledny rad pri streche este je otvoreny (bude tam dorazeny polystyren po foliu) mam otazku čo robiť skor zatepliť strop plus foliu a potom priečky atd alebo radšej poter omietky a potom zatepliť, vdaka za odpoved
Odpovedať
@marek_milan omietky-zateplenie stropu+ folia-poter.
Odpovedať
Profilova fotka
@tatiana_gregorova šikovný projekt..bývame v podobnom dome a je tak akurát dostačujúci. dobre ste vybrali.
Odpovedať
Profilova fotka
Ceny sú to krásne len realita bude asi iná ja pracujem na stavbách a viem že ľudia si vždy myslia že to dajú ale pri súčasnej situácii s cenami materiálov to není také jednoduché, momentálne staviam aj svoj dom cca 220 M2 vrátane podkrovia, garáže a apartmánu môj predbežný rozpočet len na materiál keďže si všetko robím sám s obcasnou pomocou rodiny a kolegov je 1000eur na M2 a budem rád keď to dám všetko za 200000 eur odporúčam článok https://inardex.sk/kolko-stoji-rodinn... pre predstavu
Odpovedať
Profilova fotka
@oli333 Ďakujeme 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Dobry den, potreboval by som poradit firmu na hrubu stavbu. Vedeli by ste niekto odporucit? Mierne svahovity teren . Samozrejme za priatelnu cenu. Zacat sa da hned ak sa dohodneme. 0918 393 243
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?