Holodom dokončenie

Ahojte ,viem že je to veľmi variabilná otázka..ale pýtam sa ..za kolko sa dá približne dokončiť holodom 100m2,zapadne SR myslim iba interiér a teda ,podlahy Vinyl,obklady ,sanita,kúpeľne ,kuchyňa so spotrebičmi,dvere,zárubne ,listy …zaujímali by ma aktuálne ceny ,kamosom sa to minulý rok podarilo za 25tis,materiály používali dajme tomu že strednej triedy,nie najlacnejšie ani najdrahšie a prace vykonávali odborníci ,nie svojpomocne Zatiaľ sme iba vo fáze zeby sme dom kúpili ako holodom ,nemáme ponuku za štandard Dakujem za postrehy a vaše skúsenosti
Odpovedať
Profilova fotka
115m2 a vosli sme sa do 15,000€ s tym ze ale este niesu nakupene vyetky skrine a lustre…. Je nakupene vsetko potrebne pre bezny zivot a taketo veci dokuoujeme postupne 🙂 Dokoncovali sme na jesen 2021 🙂
Odpovedať
@zipsuliak dakujem pekne , a prace boli od odborníkov ci svojpomocne ?
Odpovedať
Profilova fotka
ono je to velmi tazko povedat. no da sa to kludne aj do 20000 zalezi vsetko od toho co a za aku cenu si vyberiete a este aj od toho, co si budete vediet spravit sami a tym co to zas usporit
Odpovedať
@matka_bob ano to je pravda,ja vôbec nemám prehľad a každý ma “straší”že všetko zdraželo a podobne ..a nechcem dávať robiť nejake cenové ponuky keďže zatiaľ dom nie je náš..
Odpovedať
@kristi13 Bola tu nedavno podobna tema, kde sa spominalo napr aj 30t eur ako suma na dokoncenie z holodomu do standardu pri myslim 100m v roku 2022. Dnes tu niekto pisal, ze developer ponuka standard pri napr aj 90m byte na zapadnom SR za 12t eur. My sme na jesen 2020 mali standard od developera za 8700e pri 4i s 90m, kuchyna nas stala 8 900e, cize dokopy nejakych necelych 18t eur. Zipsuliak vyssie pise, ze vacsi, 115m dom dali o rok neskor do 15t eur, ale neviem co vsetko tam rata, zda sa ze aj ine veci ako len standard+kuchyna. Tak si vyber 🙂
Odpovedať
@hockto dakujem pre mňa sú aj toto aspoň nejake záchytné sumy ,totiž to na tom dokončení záleží ci do kúpy pôjdeme alebo nie keďže to už chceme financovať z úspor
Odpovedať
Cca 18 000 110m2 poschodový dom koncom r. 2020. Je v tom už aj linka, nábytok na mieru, obloženie schodov masívom, zábradlia na oknách, balkóne a schodisku, dokončenie krbu krbárom, svietidlá a všetok nábytok, čo sme dokupovali. Dokončovali sme svojpomocne. Momentálne nám chýbajú už len podlahové lišty, skrinky v technickej a v špajzi.
Odpovedať
@kristi13 úplne v pohode tých 25tis pokiaľ nechcete nič extra...takéto veci ako podlaha plavacka vynil dlažby pokiaľ ja registrujem tak nešli výrazne hore alebo niektoré vôbec, jedine kuch. linky a dvere a praca ako sa to vezme niekto išiel hore niekto nie...stačí dobre vyberať ľudí a nebrať hneď prvú CP
Odpovedať
Profilova fotka
@kristi13 obklady, sanita, zarubne bola firma ja som si sam polozil classen plavajucu podlahu 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@adiso asi tak nejak, no je to aj tak otazka, na ktoru sa len tak jednoznacne a pravdivo odpovedat aj tak neda
Odpovedať
@bejban ano chápem ,nečakam že to číslo bude vo výsledku reálne ,ale pre mňa aspoň hrubo orientačne
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?