Eko 120 má někdo předběžnou kalkulaci?

Profilova fotka
Zdravím lidičky od EKO 120 😉 mám 2 otázky? - kdo staví-l EKO 120 máte předběžný rozpočet? Kolik Vás cca bude stát? ? - pokud už máte hotovo se stavbou a bydlíte, je tu někdo poblíž ŠAMORÍN - BRATISLAVA? Bylo by možné k Vám nahlédnout? Jsme si tak ve čtvrtce baráčku a rádi by jsme viděli na živo, co nás čeká pro představu, z fotek to není ono. .. 😉 Děkujeme M & M
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@vajf Děkuji za info. . Je velmi pěkný a jak jsem se bála, že bude malý, tak není, všechno je tam, co je potřeba. .. 😉 Jinak My stavíme svépomocí a zatím i s pozemkem (tak jak mám ve svém albumu) nas to vyšlo přes 70tis....
Odpovedať
Ahoj, staviam trochu upravený EKO120, pozri môj album. My sme doplnili garáž, zmenili strechu na rovnú a mierne upravili dispozíciu interiéru. Sme niekde tesne za polovicou, cena mi pri mojich výpočtoch vychádza na 70 až 80 tisíc. Viac menej si stavbu manažujem sám, najímam si iba na prácu ktorú buď neviem spraviť sám alebo nemám na to čas.
Odpovedať
Profilova fotka
@plevis74 Děkuji, podivam se...
Odpovedať
Profilova fotka
@plevis74 tak jsem viděla, sám si delás střechu? To je výhoda, my musíme firmu cca do 10 tis. by nás vyšla střecha. . Jinak vypadá to, že máte skoro stejné velký jak my, akorád nemáme garáž. . Taky si zatím všechno děláme my s pomocí kamarádů a elektrika, rozvody a střecha a okna bude muset firma, nebo někdo známý, kdo je v oboru. .. Okna už máte vybrány?
Odpovedať
@mac1nka ahoj, okná máme hliník Heroal od Slovaktualu, v obývačke máme HSP 3600x2400 a plast by to asi nezvládol
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?