Dá sa postaviť montovaný dom do 70 000?

Profilova fotka
Ahojte, predávame starý domček a pozemok, a k dispozícii na stavbu budeme mať zhruba 70 000. Chceme skôr montovaný dom, ktorý by sa dal postaviť do 2 - 3 mesiacov, nakoľko nebudeme mať kde bývať, budeme si musieť nájsť podnájom a ten tiež niečo stojí. Možnosť bývania u svokrovcov sme vylúčili. Z pochopiteľných dôvodov ;-) Je to možné? Dali by sme si spraviť hrubú stavbu (ak viete o firme, ktorá je spoľahlivá a za dobrú cenu, dajte vedieť). Obytná plocha do 100 m2, jednoduchá stavba, 3 izby, kuchyňa, kúpeľňa. Manžel je elektrikár, toto by vedel poriešiť, má známych, partie na vodu,stierky, potery a podobne. myslíte, že je to utópia? Ďakujem
Odpovedať
Myslím, že keď zapojíš manžela a kamarátov tak to pôjde.
Odpovedať
Profilova fotka
urcite to postavis my stavame svojpomocne a mestime sa do 50 uz aj so zariadenim len nezabudaj VSADE PAPULOVAT ZA CENU ;-)
Odpovedať
Dá sa to len treba nájsť tú správnu partiu na výstavbu. Niečo spravia oni niečo nechajú na vás a bude to.
Odpovedať
@mykaellle Cauko, jasne da sa, ja mam montovany dom za 65 tisic eur, rozmery 9x13 je to 4 izbak s tym ze podkrovie ma vysku 2.2m takze tam kludne vojdu este 2 izby, ale ja to mam ako skladovaci priestor :) Postaveny bol dom za cca 3 mesiace na kluc. Ak chces kontakt na firmu kludne napis IP.
Odpovedať
podla mna dom za 3 mesiace nepostavíš, pretoze: zaklady mesiac aj zo schnutim betonu, stavba moze byt 1-2dni, strecha 1-2dni, okna ked vcasne objednas tak 2-3dni, ale potom elektrika, voda, kurenie,zateplenie,sadrokartony minimálne mesiac, poter na podlahu mesiac schnutie, plavacky, kuchyna, kupelna, dvere, malovanie, a ostatne dokoncovanie minimalne mesiac. ato nepocitam , stavebne povolenie, pripojky ktore možu trvat .. :) takže podla mna realna stavba domu je 4-6 mesiacov minimalne a to musi isť vsetko ako po masle. Ale inak držím palce nech sa dielo podarí. A cena 100m2 postavis za takých 60 000 bez zariadenia
Odpovedať
@mykaellle my sme dali nacenit posch 5 išiel 10 x 10 a cenu dali 80 000, takže podľa mňa sa dá, chce to jednoduchý projekt bez vyklenkov, odpad voda čo najbližšie k sebe .....nekomlikovane kúrenie...
Odpovedať
Profilova fotka
Bezne firmy, ktore robia montovane domy maju ceny od 500-1000 EUR za m2 a to je na kluc aj s vybavenim stavebka atd.
Odpovedať
Profilova fotka
@katka888 Ahoj Katka, kde ti to nacenili na tych 80tis? zaujimava cena. Dakujem.
Odpovedať
@matofigi v Kosiciach, nazov firmy neviem, riesil to manzel
Odpovedať
Profilova fotka
Urcite sa da. My mame spolahlivu firmu, ktora montuje domy na kluc za 4-6 mesiacov a maju aj variant hruba stavba, ostatne si mozete porobit sami. Poslem kontakt?
Odpovedať
@mykaellle urcite sa da postavit...len nespekulovat nad hovadinami typu...tri wc kazdy na inej strane domu, dve umyvadla v kupelni, vyklenok na gulaty stol v jedalni, licovy kamenny obklad...:), ja mam drevostavbu jednoduchu cena bola sice vyssia... ale baziroval som na dobrej skladbe stien...pri nizsej cene si treba dat pozor ake hodnoty ma dom...uniky tepla, akumulacia...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@mintaka Dobrý deň,mohla by som Vám poprosiť o ten kontakt na firmu na montované domy?Vopred veľmi pekne ďakujem.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobry den mozem aj ja poprosit kontakt.dakujem
Odpovedať
@ferino85 @ferino85 mozem poprosit kontakt na firmu ktora vam stavala dom?Dakujem
Odpovedať
Aj my mame postavený dom poschodový montovaný 5 izieb, 2 kupelne - izolacia skoro pasivny dom. cena 65 tisic
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?