Cenová ponuka nizkoenergeticky drevodomom

6. máj 201890

Zdravím, poprosil by som Vás názor na túto cenovú ponuku. Jedna sa o nizkoenergeticky drevodomom o výmere 130m2 zastavanej plochy. Kúrenie dávajú infra podlahové ale ja to chcem riešiť kondenzačným kotlom a podlahovkou. Co si myslite, ze je drahé co je za dobru cenu co by ste riešili inak? Ďakujem za každý názor. 🙂

 • @skritfan  nájdite si odborníka, čo Vám to vysvetlí, v uverejnenej časti Chýba mnoho položiek a sú tam aj neuveriteľné položky.

 • @jan45  o ktore neuveritelne sa jedna? Dakujem.

 • Sponzor fóra
 • K Projektu RD si treba dať vyhotoviť podrobný "výkaz výmer", kde sú uvedené všetky položky, materiály a práce súvisiace so stavbou. Ten si daj naceniť 2-3 dodávateľom drevodomov a zistíš kde je sever. Tejto srande, čo si sem zavesil rozumie asi len ten, kto ti to poslal. A asi vie prečo?!

 • @skritfan  bateria 18€

 • Ano dal som nacenit dalsim 3 firmam, aby som nasledne mohol porovnat. No myslel som, ze tomu nerozumiem iba ja - lajk 😃 ale ako tak pozeram, asi niesom jediny 😃 Toto mi poslali, ako cenovu ponuku na zaklade mojej poziadavky, kde som uviedol rozmery domu cca 130m2 (jednoduchy nacrt domu, skutocnost bude pradvepodobne ina, kedze som lajk v tejto problematike a nebral som do uvahy svetove strany a dalsie dolezite faktory).

 • kde to budete stavať

 • ziskavaj co najviac informacii, pretoze ked nejaka kseftarska firma zisti, ze tomu nerozumies tak to mozu vyuzit. A aj pocas stavby netreba nikdy hovorit kedy sa na stavbu pridete pozriet a kedy nie atd.. Ja som mal podobny cennik od konkurencnej firmy a neboli problemy. Tuto by mi vadilo, ze za tu cenu nedavaju vnutornu osb. Cize u obvodovej steny z vnutra nie je a ani v prieckach nie je.

 • @igor758  moravske lieskove

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Profesionálne služby v oblasti realitnej činnosti a finančného sprostredkovania poskytujeme od roku 2006.
  Zabezpečujeme služby v oblasti záhradnej a krajinnej architektúry, grafického návrhu fasád, interiérového dizajnu a fotografie.
  reg. č. NBS 224049
  Oblasť, kde sa pohybujem najčastejšie: Piešťany, Trnava, Senica, Galanta, Hlohovec, Nové Mesto nad Váhom, Nitra,...
  Články od našich partnerov
  Odstrihnite sa od zateplenia
  Klasicky nadčasová kúpeľňa
  Keď maľovanie a stierkovanie nie je len o estetike
  Archív článkov od partnerov