Cena za dom Eko 104

Profilova fotka
Hladam niekoho kto uz realne postavil Eko 104. Ideme stavat tento dom v rozmere 12,5x10. Cakame na ponuku na drevostavbu alebo z yotungu. Ma niekto skusenost so stavbou? Ake su + a -?
Odpovedať
Profilova fotka
Nikto nic?
Odpovedať
@didistavba ja smo staval z tehly a predlzeny na 13.1 m. Je to tazke povedat, kazdy clovek ocakava od toho nieco ine... nas stavba a aj s upravami dvora a ciastocnym zariadenim stala povedzme 90k. Ale je to strasne individualne, nemame este ani chodniky porobene, predne oplotenie sa len stavia... a ake su + a -? na co konkretne sa pytas?materialu? na to ti kazdy odpovie inak. Ja preferujem tehlu a nesiel by som do ineho...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@ohen10 zdravym mi stavame eko 104plus .steny porfix 25cm .vide nas to cca 60000e
Odpovedať
@martin25 otazka je co je v tej cene.... nas do tej sumy vysiel v podstate na kluc aj so zariadenim. Hruba stavba stala aj nas cca 55k- okna, dvere, rozvody po dome, podlahovka natahana a zaliata poterom, izolacia strechy, omietky. :-) Ale potom podlaha, krb, kuchyna, spotrebice, obyvacka, sanita atd atd. ;-) otazka je aj kolko sa urobi svojpomocne, ako sa zjedna material a pod.
Odpovedať
@ohen10 mi robime tvrdu svojpomoc plus som pozjednaval vsade ceny
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?