Cena za betónový základ pod bazén 5 x 3

Zdravim Rozhodli sme sa že urobíme sami výkop pod bazén ktorý bude polozapusteny , potrebujeme tiež urobiť betónovy základ (dosku) pod bazén veľkosti 5x3. Viete prosím niekto skúsený povedať na koľko EUR sa máme pripraviť ? Ďakujem veľmi pekne.
Odpovedať
Ešte detail, chceme to robiť raketou , nie dovozom liateho betónu
Odpovedať
Pri hrúbke dosky 10cm treba 1,5m3 betónu. Na m3 treba 300kg cementu to je cca 450kg plus niečo cez kubík štrku. Kari rohož 3 ks. Hajde do stavebnín a zistiť ceny,plus doprava štrku a cementu k vám. V stavebninách som dávno nebol tak momentálne ceny neviem. 😄
Odpovedať
@dodok Pekne. Než som to pridal,zmenili ste základný parameter. Zavolajte do betonárky lebo nikto tu nevie ako ďaleko ju máte a koľko to bude stáť! Raketa bude od NASA alebo Muska? Možno doletí aj z ukrajiny nejaká 😄
Odpovedať
@dodok nejdeme cez betonarku ale raketou svojou budeme miešať betón 🙂tak som myslela pochopili ste to správne na prvý krat
Odpovedať
@dodok Raketa jedine od Elona 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@katarin007 neviev ci si miesala beton v miesacke ja to mam za sebou a aj kubik si necham doniest pumpou radsej ako lopatovat a furikovat. Nazorny priklad 4.5 kubika styria ludia 5hodin cena betonu A plus nula za pracu a druha cast bola kubikovo rovnako ale pumpou co si sama doviezla a cena betonu A plus 130e za pumpu a cas 21minut a sam na dve kolecka. Jednalo sa o zalievanie bazenu.
Odpovedať
@katarin007 "raketa" sa nadáva domiešavaču... Čiže ak to chcete robiť "raketou" ale nevolať domiešavač, tak to asi nespravíte....
Odpovedať
pripnem sa 😄 aj mňa zaujíma aká raketa to bude 😄
Odpovedať
Profilova fotka
Hmmm som na tom asi tak isto. Do miesacky len fakt ak by som potreboval na nieco male, no s takym mnozstvom by sa mi veru uz kaslat nechcelo
Odpovedať
@palo18 to bude zrejme miešačka home made.
Odpovedať
podla mna tou raketou chce len vykopat jamu.riskantne ale rychle
Odpovedať
@katarin007 material cca 150eur plus doprava plus praca
Odpovedať
Článok sa načítava...
@megdesign odpustite moju nevedomosť ale viete napísať postup ako to myslíte?
Odpovedať
@wolodymyr ja som sa bála že ten dovoz liateho betónu bude strašná palka. Ak by sme to tak urobili koľko je prosím podľa vás cena 5x 3 a 15cm?
Odpovedať
@katarin007 5*3*0.15 = 2.25m3. 2.25m3*60€ = 135€ + doprava
Odpovedať
Profilova fotka
@katarin007 vsetko zalezi ako daleko je betonarka a ci maju mixer s pumpou. Vygugli a zavolaj si. U nas dovezu na zaklade tel objednavky a platis vodicovi
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?