Cena práce za hrubú stavbu 25 000 € - nie je to veľa? (Prešov)

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Dobry den. V jari si planujeme zacat stavat medzipodlazny dom v miernom svahu, 17mx14m, rovna strecha, zastavana plocha cca 250m stv. zatial mame jednu cenovu ponuku na pracu od partie zivnostnikov na sumu 25 000€ bez dane :-| . mne pride tato cena dost prestrelena, alebo sa mylim a cena je adekvatna k domu ? Dakujem za kazdy nazor, a chcel by som Vas poprosit o kontakt na stavebne firmy, alebo na partie zivnostinikov s ktorymi mate vyborne skusenosti u ktorych si mozem dat vypracovat cenovu ponuku. Dakujem a prajem pekny den x-) Stanislav
Odpovedať
1
2
@dobryden1985 praca+material
Odpovedať
@dobryden1985 zaspamoval si to tu cez kopirák.😀
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@stanislav213 mozem s aopytat, ako ste na tom?
Odpovedať
Profilova fotka
Svojpomocne (bola to fuska emoticon) ma platna pri zakladni 14,5x8,6 vysla cca 3800 EUR. beton 40 m3 cca 2800E kamene do zakladovych pasov 0E (nazbierane na poli - umyte cca 10 m3) salovacie rezivo - 0E co dom dal (nepouzil som DT ale saloval som vsetko) zelezo do platne 600E bleskozvod 100E voda kanal 100E piesok 0/4 100E makadam na presyp 0/32 100E - vlastny minibager a traktor s vyklapackou - tyzden prace Prikladam foto tesne pred betobazou. Kludne si pozrite moj cely fotoblog: http://www.modrastrecha.sk/blog/janci... Hruba stavba s vencom ma vysla na necelych 8000EUR
Odpovedať
Profilova fotka
@stefan222 V celku ok, momentalne davame podlahy riesime svetla, 3 mesiace a stahujeme sa
Odpovedať
@janci1985 to pole kde si nazbieral tie kamene by som orať nechcel... 😜
Odpovedať
@janci1985 kanalizáciu nepočíta s do základov?
Odpovedať
My sme si dali hrubú stavbu tiež postaviť (od základov po veniec) Bungalov rozmer 14,5m x 9,5m + terasa Zastavaná plocha je 179m2 cena za prácu 12,500 euro.Stavieme v okrese Levoča. Takže si myslím, že tvoja cena je v pohode.
Odpovedať
Profilova fotka
@pepo344 pripojky som neratal, iba to co je v platni
Odpovedať
@stanislav213 pisal som spravu.kebyze mas cas na pivo.dikicko.cislo mas sprave
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
ahoj @katka162 nemohol by som ta poprosiť o kontakt na firmu čo ti stavali domček? ďakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
@janci1985 mna by zaujimalo, kolko cloveku trva nazbierat na poli 10m3 kamenov.... :-) Len tak nahrubo ked to ratam, tak 10m3 kamenov, to je dobrych 20ton.
Odpovedať
zdravím @stanislav213 chcel by som sa ta opýtať kto ti robil základy a koľko ta to vyšlo od vykopania základových pasov po zaliatie základovej dosky. vopred ďakujem za info.
Odpovedať
Profilova fotka
@minonkysk pravdu máš. Ta kopa sa zbierala roky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tommy1369 105m³ betonu do zakladov, cca 7500€, zelezo do zakladov 5000€, vykopove prace + praca to uz neviem kolko to bolo. Ale praca za HS, bola cca 30000€
Odpovedať
Profilova fotka
@tommy1369 odpad, + kari siete, atd. No celkovo to stalo celkom dost penazi =-)
Odpovedať
Pri tychto vasich sumach mriem :-D ja so taky rád, ze som postavil v priebehu 5rokov svojpomocne za cca 60tis. Čista plocha 150m2 :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@katka162 @stanislav213 Mozem vas poprosit o kontakty na stavebnikov ? Uz mate vsetko dokoncene ?? Kolko vas vysiel stavba bez vybavenia ??
Odpovedať
Profilova fotka
@matusmino partia robotnikov sa rozpadla, pomaly finishujeme, teraz sme na 300k + o tyzden sa chceme stahovat.... x-)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?