Cena na TC,REKU,POdlahovku

Zdravim, poprosim vas o nazor na CP, niektore polozky mi sedia ale niektore neviem ani co znamenaju a co myslite, kde by som si mohol skusit trufnut pytat zlavu, Dakujem za kazdu radu. Pekny den
Odpovedať
to vam treva fakt taky drahu ruruku ? len na nej ...pexa stoji okolo 1e m maloobchodne ... len to je 1300e ... rozdelovac ... cca 100e ... tam isto spony, su cca 5-10c ...to vam spravi 100-150e ... to aky velky idete robit barak ak vam treba 1750m rury ? 250-300m2 ? tak isto ...montaz skrinky 120e ks ? ...fajne ako vo vysledku nechapem tu poslednu otazku, kde si trufnut pytat zlavu ? asi u inej firmy ? ci akoze cakate ze firma bude akceptovat "dobry ludia na ms povedali"
Odpovedať
dobry postreh. dom ma 130m2 ale je do svahu a dole je kvazi technicka miestnost a tiez mi tie m rurok prisli drahe. ja mam dobre referencie na tu firmu a chcel som s nimi si to dat spravit ale nieco som chcel pozmenit,vymenit za lacnejsiu alternativu, mozte mi prosim vlozit linky na obchod co by ste odoporucali, ake spony, aku rurku, aky rozdelovac? Dakujem @shadowmilan
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?