Cena holodomu 180 m2 + pivnica

Zobraz úvodný príspevok
Dobry den. Chcel by som sa spytat kolko by ma vysla cena holodomu cca 180 m2 + pivnica cca 40m2. Vedel by mi niekto poradit popripade kto uz ma s tym skusenosti. Bol by to bungalov z tehly strecha z plechu celkovo by bol dom v tvare L. Za kazdu radu vopred dakujem
Odpovedať
1
2
@rkorba A myslíš že ta garáž a terasa boli zadarmo? Garáž je napoly vsadená do domu, s kúrením a s teplou a studenou vodou. Terasa bola drahšia jak tvoja obývačka. Pod ňou je pivnica, pod dlažbou podlahové kúrenie a celá je presklenná. Stále si myslíš že to sa neráta do nákladov?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@ruren @pokakany_trpaslik prosím vás o vzájomný rešpekt a slušnosť vo fóre. Niektoré z vašich príspevkov som premazala, pretože provokácie a osobné útoky do fóra nepatria - zbytočne diskusiu odkláňajú iným smerom a pre ostatných diskutujúcich nemajú žiadnu pridanú hodnotu. Ak máte medzi sebou nejaký osobný problém, vyriešte si ho medzi štyrmi očami, v súkromí. Základom hodnotnej diskusie je vzájomný repšket. Je prirodzené, že pri takom množstve ľudí sa nájdu ľudia s rôznymi skúsenosťami, názormi a pohľadmi, veď práve to je na tom to pekné. No o všetkom sa dá diskutovať v medziach slušnosti a rešpektu voči druhému a to je základom plnohodnotnej diskusie. Ďakujem!
Odpovedať
@sgi320 su aj s chodnikmi aj s plotom, s tym som sa uz aj ja stretol, len skor je to fakt rarita, ze nie je absolutne u nas bezne. Co sa priklanam k tomu, ze je to celkom aj skoda, ale tak clovek ma aspon potom moznost si aj tieto veci spravit po svojom ;-)
Odpovedať
@housereality Tak ja neviem, kde zijete, ale prave som pozerala ceny bytov v Trnave a v Arboriaparku predavaju 1m2 za 2200 EUR v standarde!!! Za taku cenu by som ale cakala uz nejaky ten vyssi standard a oni tam davaju obycajne lacne laminatove dvere, laminatove podlahy, plastove okna, lacnu sanitu, baterie, obklad tiez nic moc. V inych lacnejsich projektoch sa tam ceny pohybuju okolo 1500 eur za m2 bytu. Mne vysiel v rozpocte dom na komplet aj s terasami a dvojgarazou na skoro 2000 eur m2, realne sa mozem dostat na 1500 eur za m2 a to tam tiez nemam ziadne extra materialy, dlazba 30 eur m2, podlaha laminat 20 eur m2, ale asponze kvalitne okna drevohlinik.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?