Cena dvojpodlažnej prístavby

10. máj 201840

Bývame v rodinnom dome, ku ktorému ideme robiť pristavbu 40 m2...ide o 2 podlažia, betónové schody.Chcela som sa spýtať kolko by priblizne mohla byť cena za hrubú stavbu( bez okien) material + práca...je 9000 eur primeraná cena? Ďakujem 🙂

 • @miska2192  Síce vôbec nemám predstavu, ako bude tá prístavba vyzerať, ale z popisu (že 2 poschodia a schody) ti môžem zaručene prehlásiť, že 9 tisíc nie je primeraná cena. Budeš ju musieť vynásobiť aspoň tromi ak nie piatimi. Presnejšiu cenu zistíš, ak dáš projekt naceniť nejakej firme.

 • @chrobak7  dakujem za odpoveď...ide o 2 podlažia 2x20m2 a v prístavbe budu betónové schody.Firma nam hrubú stavbu nacenila na 9000 eur....je to suma bez okien, bez strechy len čisto hruba stavba...asi som vám moc nepomohla si urobit lepšiu predstavu 🙄

 • Robil som nedávno prístavbu do 30m2, dva poschodia, materiál až po strechu vyšiel 8tis s tým, že som si sám vykopal základ a betónoval, z toho strecha - drevo 1000, škridla 1000, takže cena materiálu po strechu 6tis, takže to môže byť primeraná cena.

 • @miska2192  Prehliadol som tú informáciu o hrubej stavbe. Samotná hrubá stavba by aj mohla byť. Ale zase záleží od veľa vecí - aké budú základy, aký bude strop nad 1. podlažím (prízemím). Len samotné betónové schody by som tipoval na 1-2 tisícky.

  Však to daj naceniť ešte 2 ďalším firmám a budeš vedieť porovnať.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  reg. č. NBS 255060
  Oblasť, kde sa pohybujem najčastejšie: Piešťany, Trnava, Senica, Skalica, Galanta, Sereď, Hlohovec, Nové Mesto nad Váhom, Nitra,..
  Profesionálne služby v oblasti realitnej činnosti a finančného sprostredkovania poskytujeme od roku 2006.
  Články od našich partnerov
  Podľa čoho si vybrať schody na povalu?
  Ultratenká izolácia Kingspan – Najúčinnejšia tepelná ochrana
  Spoznajte účinné riešenia pre teplo a teplú vodu
  Archív článkov od partnerov