Cena stavby domu podľa projektu Laguna 420

Zdravím všetkých strecháčov, chcem sa spýtať na Váš názor na projekt domu http://www.promiprojekt.sk/projekty/l... Ak by som cenu pozemku nerátala a ani oplotenie a terénne úpravy, kolko by ma podľa Vás vyšla stavba tohoto domu na kľúč. Manžel chce stavať cez firmu, ja cez živnostníkov. V projekte sú dve kúpeľne chceli by sme iba jednu a krbové kachle namiesto krbu. Ďakujem Vám za Vaše názory.
Odpovedať
1
2
Ahoj.aj my nad nim rozmyslame...a uz mate projekt?kupovali ste projekt priamo.od promoprojekt.sk?...dik za info
Odpovedať
@veronica2013 dve kupelne si nechajte my mame a je to vynikajuce😀
Odpovedať
Profilova fotka
Stavbou cez zivnostnikov vies dost usetrit i viac si okontrolovat kvalitu prac ako pri stavbe na kluc. Narocnejsie na logistiku, ale da sa to. Takto sme stavali a sme spokojni. Vzdy dost dlho vpred robit vybery zivnostnikov,preverovat referencie,dohodnut terminy a ceny...
Odpovedať
@zuzanapi11 este nemame projekt kupeny rozmyslam nad touto lagunou, ale paci sa mi aj projekt z euroline 1471 ...na lagune sa mi paci ta kryta terasa velmi a na tom druhom viac rozlozenie izieb, tak neviem este...co si myslis o tychto dvoch projektoch,, ktory je lepsi?
Odpovedať
@veronica2013 tak ani ten euroline nevyzera zle.fakt to rozlozenie izieb tam je lepsie,pretoze nejdes priamo z vchodu do obyvacky ako to je v lagune. A tak terasa sa da hadam nejako poriesit.no nam by tento projekt moc nevosiel na pozemok. Hadam sa rozhodnete spravne :) my tiez este tapame
Odpovedať
@jankazb dovolim si mierne oponovat...pri novostavbe resp. kompletnej rekonstrukcii by som uz nikdy nevolil alternativu cez zivnostnikov ale cez vyber jednej spolahlivej firmy. a preco? 1.fa bude zastresovat / zodpovedat aj za pracu subdodavatelskych zivnostnikov, 2. riesenie problemov len s jednou firmou resp. zodpovednym (v zmysle slova branym na zodpovednost) majitelom alebo stavbyveducim, 3. fa ma uz overenych subdodavatelov, kym nestavebnik moze mat max. referencie (ktore su casto subjektivne) 4. sice to o nejake % stavebnik preplati ale co je hlavne usetri si kopu casu a stresov - vlastna skusenost pri kompletnej rekonstrukcii domu :)
Odpovedať
@vrabel presne toto hovori aj moj muz
Odpovedať
Zdravím tých cca okolo 60 000e na kľúč si myslím ze by mohlo byť reálne ak máš záujem o presné nacenenie daj vedieť :)
Odpovedať
@veronica2013 ja na tvojom mieste by som poprosila niekoho na kuk jedného aj druhého domu a podľa toho sa rozhodla :-)
Odpovedať
Tiez uvazujeme nad tymto domcekom. Mame pozemok o rozlohe 19x41 Staval uz niekto tento domcek? radi by sme sa vmestili do cca 70000,- bez uprav okolo domu a zariadenia. Stavat by sme chceli cez stavebnu firmu a zvysne upravy by sme si robili sami a cez znamych (el.rozvody, vykurovaciu techniku) dakujem za nazory
Odpovedať
@michalkosice @veronica2013 podla mna tento domcek do stadia holodom bez kupelni atd to je individualne kazdy pozaduje iny standard ta vide +- 60 - 70 000
Odpovedať
@pomiuk dakujem :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@michalkosice, aj my sa chceme vojst do takej sumy bez upravy okolia...pisala som jednej stavebnej firme v Nitre, ich priblizny odhad je hruba stavba 34 900, holodom 82 500, na kluc 89 700 co je vela...idealnejsie by bolo ist cez zivnostnikov bez Dph
Odpovedať
Nepoznate overene, seriozne stavebne firmy s ktorymi mate dobre skusenosti? Z okolia Nitry, Levic, Moraviec, Novych Zamkov?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@filipe1 Dobry den mame zaujem o vystavbu LAGUNA 420 ma niekto podrobny rozpocet na tento domcek? najlepsie ak si to niekto riesil svojpomocne dakujem
Odpovedať
@patrik1982 poslal som ss
Odpovedať
@filipe1 Mohla by som poprosit, tie ten rozpocet na domcek Laguna 420 ? .... Dakujem
Odpovedať
@misulik83 ahoj. My sme nestavali lagunu :-D Mali sme vlastny projekt ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@veronica2013 Dobrý deň.Mohla by ste mi dať kontakt na firmu,ktorá Vám dala takýto rozpočet na stavbu tohoto domu.Ďakujem
Odpovedať
@domum dobry a to mate aj taku firmu co by to urobila za tych 80 000eur
Odpovedať
Takú firmu práve hladáme aj mi.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
@filipe1 Dobry den ,mozem aj ja poprosiť,mame zaujem o vystavbu LAGUNA 420 ma niekto podrobny rozpocet na tento domcek? najlepsie svojpomocne dakujem
Odpovedať
teraz staviame presne Lagunu 420 cena hrubá stavba - strecha s oknami = 60 000 € dali sme to firme nemáme čas zháňať materiál a ani majstrov čo som dával firmám robiť cenovku tak sa dá spraviť cena na 85 až strop 90 000 € lebo domček vyzerá jednoducho ale ma niektoré veci predimenzované či sú to statické alebo tepelne ale všetko zaleží na materiáloch aké chcete použiť
Odpovedať
@paulh Ahoj a projekt si kupoval priamo cez promiprojekty.sk? ďakujem
Odpovedať
bol som si osobne pre katalog v BA kde maju firmu a samotny projekt som objednal cez net a dosiel my na dobierku s pozdravom pekneho dna
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
@paulh ahoj. Prosim ta aka firma ti to stavala a kolko ta nakoniec vysla stavba holodomu??? Dakujem
Odpovedať
Ahojte my staviame Lagunu 420. Doreraz sme stihli urobit zaklady + tehly mame ma doske polozene. Zatial je tam cena 13 500 €. Robime si svojpomocne skoro vsetko okr. vykopu :D strechu Bramac platinum nam nacenili na nieco cez 2200 € a krovy ratam okolo 5000 € + robota 1000€ +- po znamosti. Dufam ze sa zmestime do 22 000€ s hrubou stavbou bez okien pretoze stale nieco vyskoci :)
Odpovedať
@filipe1 dobry den. Poprosil by som rozpicet na lagunu 420. Dakujem
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?