Bungalov 961 s úpravou - rozpočet

http://www.eurolineslovakia.sk/Rodinn... Zaujimalo by ma ci by bolo mozne postavit Bungalov 961 s predlzenou pravou stenou o 1m a bez krbu do 90 000. Pravu stenu, kde je obyvacka by som chcel posunut este dalej o 1m, pre zvacsenie priestoru v obyvacke a kuchyni. Pozemok mame prakticky rovinaty, stavat by sa malo na strednom Slovensku pri Banskej Bystrici. Nejake veci dokazem porobit aj sam, avsak kompletnu svojpomoc koli casu a svojim moznostiam urcite vylucujem. Kurenie by som rad riesil cez podlahovku a krb by som rad zrusil. Ako to vidite?
Odpovedať
ahoj andreus, my taky dom staviame v medzibrode, sice sme ho len trosku upravili ale o meter to nieje. kludne sa ozvi a mozme sa stretnut a ukazem ti ake su to priestory. pekne sviatky
Odpovedať
@andreus za 90000 bez problemov, ked sa trosku posnazis zozenies si firmy a tak, tak ho za 60-70 litrov hravo zvladnes. Bez zariadenia samozrejme
Odpovedať
@andreus jasne ze sa to da za 90tisic postavit, ved eurolineslovakia pyta za stavbu na kluc 97 963 €, ak si sam najdes jednotlive firmy tak sa musis dostat pod cenu 90tisic, ale vlastna skusenost vravi, prist do eurolineslovakia osobne, povedat ze si ochotny zaplatit 90tisic a hotovo, pevne verim ze nepovedia NIE, ak ano, ja ho za tu cenu postavim...
Odpovedať
Dakujem za odpovede. Rad by som to do tej ceny zvladol, ale mam trochu obavy kedze je predlzeny a chcem mat podlahove kurenie a neviem o kolko sa takto cena navysi. Taktiez by bolo lepsie dat nejaku robustnejsiu izolaciu a solarne panely, ale predpokladam ze s tym mozem pockat uplne do konca ked budem vediet kolko mi bude zostavat penazi. Solo dakujem za ponuku, ak sa s priatelkou dohodneme ze staviame naozaj tento, urcite sa ti ozvem. Pekne sviatky aj Vam ;)
Odpovedať
Este by som sa rad opytal, ci by bolo mozne do spominaneho rozpoctu zmestit pripadne dom swan od ARD projektu: http://www.ardprojekt.sk/dom.php?id=4... Nenachadza sa tam technicka miestnost ale zato su tam vacsie izby
Odpovedať
Profilova fotka
Tak do toho rozpočtu sa zmestíš určite! My staviame 961-upravenú a zväčšenú a dokonca z garážou a kombinovanym kurením.Pozri projekt :-) @andreus
Odpovedať
Profilova fotka
@andreus http://www.modrastrecha.sk/blog/derac...
Odpovedať
vieš čo, obvykle je pravidlom - cca 800 až 1000 eur za m2 /závisí, či robíš svojpomocne alebo nie/
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Moj kolega ho ma postaveny chýba mu kurenie a poter + podlahy + malovka a dal donho 35€ svojpomocne a na rok idem na to aj ja:) :-)
Odpovedať
Samozrejme bez fasady......svojpomoc všetko. A do 50 000 € povedal ,že sa vmesti.
Odpovedať
Profilova fotka
@bildok a kolko mu trvá stavba?
Odpovedať
Článok sa načítava...
On tak pohodlne teraz 3 rok....:)neponahla sa...teraz tam robí ustredne kurenie na drevo.
Odpovedať
Profilova fotka
@bildok ................... :-D 3 roky už stavia dom...? A také si ešte nepočul, že aj čas sú peniaze...? Už mohol 3 roky prenajímať starý byt, mohol ho speňažiť.... - ale aj v novostavbe má jednoducho mŕtve peniaze... By som sa zbláznil - chodiť dokola 3 roky na stavbu domu... 8-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?