Menu Forum

Bungalov 772xl

20. aug 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
luctom
37
Registrovala sa 24. júla 2016 na modrastrecha.sk. Pridala 28 príspevkov. Má 32 priateľov. Okres Banská Bystrica.
  • Staviam dom
    okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
luctom
37
Registrovala sa 24. júla 2016 na modrastrecha.sk. Pridala 28 príspevkov. Má 32 priateľov. Okres Banská Bystrica.
  • Staviam dom
    okres Banská Bystrica
 Ahojte opäť otváram diskusiu ohľadom tohto domčeka. Chystáme sa stavať, pre brázdi la som celú MS A nenašla som žiadne príspevky A fotky 2015 2016. Budem rada za všetky tipy ohľadom domčeka (svetlíky Áno nie, rozšíriť terasu? ) Bola by som vďačná, kto po zmenil podorys, ak by ste sa podelili s fotkami q taktiež cca koľko Vás domček stal peňazí...ja uvažujem prehodiť kuchyňu do tej "zahradnotechnickej" časti na konci domu pri terase A pôvodnú kuchyňu urobiť prechod z garáže do domu, WC A technickú. ..taktiež 3kupelne mi prídu vedľa seba ako hlúposť. ...za každý tip budem vďačná emoticon L.
14. aug 2016 o 08:46  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
luctom
37
  • Staviam dom
    okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
luctom
37
  • Staviam dom
    okres Banská Bystrica
 Haló emoticon
20. aug 2016 o 21:40  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cvoky8
69
Registroval sa 12. septembra 2012 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridal 899 príspevkov. Má 23 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
fotoportrét
fotoportrét
cvoky8
69
Registroval sa 12. septembra 2012 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridal 899 príspevkov. Má 23 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
 @luctom si sem mohla dat aspon link na ten projekt ;)
20. aug 2016 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luctom
37
  • Staviam dom
    okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
luctom
37
  • Staviam dom
    okres Banská Bystrica
 @cvoky8 idem na to ;) ale však vygooglit sa dá za chvíľku, ten kto ho staval vie o čo sa jedná A potrebujem najmä názory tých ľudí, čo s ním majú už reálnu skúsenosť, nie "obrazových znalcov" čo začnú mudrovaním nad niečím, čo reálne ani nevideli emoticon ale pripojím. ..
20. aug 2016 o 21:59  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to