Bungalov 167 od prodomu

http://prodom.sk/?p=projekty&project=... Dobry den chcela by som sa spytat na rozpocet 70 000 na tento dom.je to podla vas realne??? Dakujem pekne za odpovede
Odpovedať
Profilova fotka
myslite pripraveny na stahovanie? je to realne podla toho v akom standard, ak firmou tak nizky standard + nekvalitne konstrukcne materialy ak svojpomoc tak nizky standard
Odpovedať
Profilova fotka
@jblaze nekvalitné konštrukčné materiály sú použité z búračiek, alebo ako to myslíš? 8-) @erika1811 nereálne
Odpovedať
Profilova fotka
@topvideo ked si zozenu firmu a povedia im aby Im to postavili na kluc za 70 000 tak je to mozne :) neznackove, necertifikovane, druhotriedne
Odpovedať
Svojpomocne budeme stavat muz vie velmi vela spravit(kurenie voda odpad ) a vela ludi pozname co robia elektrinu okna stierky a podobne... a aj zlavy vieme vybavit na material....viac ako 70000 bohuzial nemame...
Odpovedať
Profilova fotka
@jblaze v dnešnej dobe? To snáď nie...
Odpovedať
Urcite by som nedavala stavat dom firme ktora zhrabne 40 % z celkovej sumy ked si tristvrte veci vieme spravit/zohnat sami...a uz vobec nie aby sme pouzili pouzite veci...
Odpovedať
@erika1811 sami + daco robosi hej, ak to ma robit vsetko firma ee
Odpovedať
Profilova fotka
@topvideo bohuzial stale je to bezna prax u podvodnych firmach, preto to pisem zeto nemaju sancu spravit alebo len velmi nekvalitne takze nech zvysia rozpocet
Odpovedať
Profilova fotka
@erika1811 NEREÁLNE. 1/ je nereálne stavať pod 500 €/m2 2/ je nereálne myslieť si, že sa bavíme len o stavbe. Tu budú ešte siete, prípojky, poplatky... investície do odvodnenia, spevnených plôch, plotov, brán.... A čo tak poobzerať sa po niečom menšom (kompaktnejšom - so spálňami v podkroví), keď máte menej peňazí....? 8-( Ja som si veľa vecí menežoval, zháňal, tendroval a s domom 9 x 11 m (čiže takmer polovičným) som sa dostal na sumu 85 tisíc. Je pravda, stavala miestna (4-chlapová) firmička.
Odpovedať
Staviame presne tento dom od prodomu. Zvacsili a rozsirili sme vsetky okna v dome, pridali satnik do spalne, samostatny zachod ku vstupnej predsieni aj s odkladacim "satnikom" pri vstupe atd... Firma ti hrubu stavbu bez okien/dveri postavi za 50tis eur. Mame to overene. A to je bez pripojok, povolenia a vsetkych ostatnych vedlajsich vstupnych veci. Urcite si najdite mensi dom, tento je dost velky na vas rozpocet. Lebo aj keby ste to stavali kompletne svojpomocne roky, tak by ste z toho rozpoctu nevysli. Moooozno s uplne najlacnejsimi materialmi svojpomocne. Ale silno pochybujem. Vela stastia v kazdom pripade
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?