Stavali ste niekto tento projekt - bungalov 1472?

Ahojte. Rada by som sa spýtala, či už staval niekto Bungalov 1472 od Euroline? U nás zatiaľ vyhráva tento projekt. Ďakujem http://www.eurolineslovakia.sk/sk/pro...
Odpovedať
Profilova fotka
Nie, nestaval, ale dal by som si povedať..... :-D Je (aspoň podľa mňa) pekný a dobre vymyslený......... - až na 1 maličkosť: Centrálna otvorená dispozícia je orientovaná do 1 strany. A to bude menší problém v lete, keď nastanú také pekelné horúčavy, aké tu máme aj teraz. Ja osobne (po vlastnej skúsenosti s takto orientovaným domom) by som riešil dispozíciu tak, aby bola centrálna dispozícia orientovaná na 2 protiľahlé strany, aby sa dalo vždy "privetrať" z tej chladnejšej. Napr.: http://www.denystav.sk/album/fotogale... V lete je to nesmierne dôležité. Klimatizáciu vie dať každý blbeček - ale to je už to posledné riešenie... 8-) Good luck! :-D
Odpovedať
Tiež som na neho pozeral - kvoli 9 m šírke - ale ako som počítal tak som počítal - tá cena ( v porovnaní s inými euroliness cenami ) sa mi zdá malá - otvorený krov - okná 9 m široké 4 metre vysoké - to už niečo stojí..
Odpovedať
@adka359 vsetko zalezi od vasich poziadaviek...napr. niekto potrebuje vchod do domu z ulice a aj okno z kuchyne do ulice.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
@adka359 ahoj, vybrali ste si nakoniec tento projekt?mate ho uz aj kupeny?diik
Odpovedať
ahojky, stavaju ho v Martine. :) dufam, ze bude nas :)
Odpovedať
@tinnka86
Odpovedať
@uglybetty1234 stava vam firma?alebo sami?chcelaby som vediet kolko vyjde hruba stavba?ak mi to vies napisat dakujeeem :D
Odpovedať
@tinnka86 ahoj, my to kupujeme od investora, takze kolko vynde hruba stavba vobec neviem.
Odpovedať
par foto sa nenajde -
Odpovedať
@tinnka86 ahoj, nie nevybrali sme si tento projekt, ale dali sme si spraviť vlastný, ale musím povedať, že sme sa dosť inšpirovali týmto, ale máme tam veľa zmien
Odpovedať
@fortic ahojky, skusim nieco pridat dneska vecer.
Odpovedať
@fortic ahojky, neviem prečo sa mi uložili hore nohami :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Nemal by niekto foto aj zvnutra? Vybrali sme si tento domček, pretoze sa nam velmi pacia tie okna az po vrch, ale rada by som to videla aj zvnutra, ale na nete neviem nic najst :)
Odpovedať
Aj ja by som rada videla interier.dik moc
Odpovedať
aj ja by som chcela vidiet vnutro domu :D a zaujimalo by ma aka je vyska vonkových rohov?dakujem pekne
Odpovedať
aj ja by som chcela vidiet vnutro...tiez si ho chceme zobrat :)
Odpovedať
projekt uz mame doma :D
Odpovedať

Odpovedať
@tinnka86 @ludmilamilli @tinnka86 @jarusrot @barborma ahojte kocky, tak aspon toto. Skusim este nieco v priebehu tyzdna pridat.
Odpovedať
je tu este niekto kto stava tento domcek a zmenil si tie velke okna???uvazujeme aj nad touto zmenou, no nevieme ci by to bolo mozne...a ako by to vyzeralo...
Odpovedať
No my zatial len planujeme stavat tento domcek a urcite budeme tie okna menit, boli sme aj s projektantom a povedal ze s tym neni vobec ziadny problem
Odpovedať
@ludmilamilli my uz mame projekt kupeny ale viac menej sme pre zmenu rozhodnutí, este by som sa spytala ak uz viete teda aj ake rozmery ookien by ste davali?chcete menit aj vpredu aj vzadu??diik
Odpovedať
Praveze presne rozmery okiem este neviem ja som za cim vacsie tym lepsie...v spalnach chceme dat urcite klasicke okna a v kuchynskej casti asi tiez bo by som chcela spojit kuch.linku s pultom a v obyvackovej casti to nechame cele presklene
Odpovedať
Profilova fotka
@uglybetty1234 Super! Vdaka :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@uglybetty1234 ahoj, dakujem za fotky, som sa potesila ze som nieco nasla, aj my staviame tento domcek ale sme len na zaciatku. ako pokracujete? ako rychlo sa vam podarilo postavit? ak mozes, nepridas ako ste postupili nejake fotky, budem vdacna. a prajem nech vam to ide dobre nech ste uz coskoro v novom!
Odpovedať
@ludmilamilli tiez okna menime, v izbach budu asi klasika s balkonmi a vpredu ich trocha chceme zuzit ale este nevieme kolko aby to stale vyzeralo dobre.
Odpovedať
@ludmilamilli ako ste sa nakoniec teda rozhodli vy? dali ste okna aj do kuchyne ci? vdaka
Odpovedať
@kajgerda
Odpovedať
@kajgerda ahojky, my kupujeme dom od developera, takze veci ohladom stavby isli mimo nas, my sme sa on zacali zaujimat, ked uz mal vytiahnute mury a robila sa strecha. V projekte nemáme nič zmenené. Stahovat by sme sa mali koncom tohto mesiaca :)
Odpovedať
@uglybetty1234 ahoj, prosim ta, ak budes mat cas, pridala by si viac fotiek (zvonka aj zvnútra), mozno by si mohla vytvorit aj album v tvojom profile. Dakujem ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?