Stavebna firma odporucte

Dobry den, hladam stavebnu firmu na kompletnu rekonstrukciu rodinneho domu v okrese Nove Zamky. Viete mi nejaku odporucit? Ma niekto skusenosti s firmou harshop.sk alebo stavbarskeprace.sk? Dakujem
Odpovedať
Toto asi nedopadne dobre...
Odpovedať
@frantisekca poznate tu firmu? Ci preco a co nedopadne dobre?
Odpovedať
Google určite viete používať.... U tej prvej som si nevšimol, že by ich predmetom podnikania bola stavebná činnosť. Alebo? A tá akože druhá firma, tak snáď viete kliknúť na kontakty, nájsť IČO a Google nech vypľuvne čo vie... Nedoplatky? Exekúcie? Súdne rozhodnutia? Budí to vo Vás dôveru? Máte ochotu takému zveriť svoju rekonštrukciu, nedaj Bože nejakú zálohovú platbu? Prajem hodne šťastia.
Odpovedať
@frantisekca dakujem, skusim to pozriet aj cez ico, zatial som zadavala len nazov firmy a nic takto zaujimave som sa zatial nedopatrala, tak preto aj takto skusam, jedine co som nasla ze harshop niekolkym ludom staval chaty....
Odpovedať
Mne to môže byť úplne jedno, ale Vy tu spomínate kompletnú rekonštrukciu domu, to už bude docela slušný balík € a na Vašom mieste by som bol skutočne obozretný. Tie spoločnosti nechcem očiernovať, avšak čo sa o nich dá dohľadať, tak to moc dôvery nevzbudzuje. Vyberajte opatrne, aby sa nestalo, že tu bude ďalší príspevok, téma o podvode, či problémoch, fušerskej práci atď.
Odpovedať
Profilova fotka
@mariakoge198 idete na to nespravne, vyber stavebnej firmy je v zasade koniec procesu, nie jeho zaciatok. Pripada mi, ze nemate absolutne ziadne skusenosti s procesom a preto objasnim doporuceny postup. Zacnite projektom: s projektantom prejdite Vase poziadavky (tie spisat) a objasnite cielovy rozpocet. 20% rozpoctu si odlozte bokom pre strycka prihodu. Podla projektu si date nacenit vykaz/vymer, to Vam da cenovy odhad kolko sranda bude stat. Ziskajte stavebny dozor s referenciami, tiez Vam moze usetrit kopec penazi a optimalizovat proces. S nim vyberte finalnu stavebnu firmu alebo fazujte proces s roznymi partiami, ale vlastnym dozorom. Platte len po prebrati jednotlivych casti a kontrole kvality. Material len priamo zlozeny na platnu alebo Vam odovzdany do ruky (tiez po kontrole so stavbyveducim). Primarne vyberove hladisko je referencia a kvalita, nie cena. Ten co moze nastupit zajtra je 100% fuser, pretoze dobry majster je na tyzdne (mesiace) osadeny. Potom tu nemusite vyplakavat, ze peniaze v keli a stavba nikde 🙂.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Určite neodporúčam firmu Counselor s.r.o. z Nových Zámkov, Monika a Oliver Kovačocy. Tiež sú to obyčajní podvodníci. Zobrali zálohu a všetko čo urobili, bolo amatérske, neprofesionálne a spravené úplne zle. Len základové pásy mali 40 cm rozdiel. Samozrejme, že peniaze nevrátili. Z nakradnutých prevádzkujú v Zámkoch detské centrum a chodia si po dovolenkách.
Odpovedať
@matoq 40cm rozdiel v základových pásoch.... To ako máme chápať? Výškový rozdiel, posunuté, alebo ako? Ak máme fotky, sem s nimi...
Odpovedať
@megdesign posielam fotky vyskovych rozdielov a ich oprava v rezii Kovačocyho firma Counselor s.r.o. Jeho manzelka argumentovala ze su to perfektne zaklady
Odpovedať
Dalsie…vsetko po nom bolo treba opravovat
Odpovedať
@matoq toto nemozem nepridat
Odpovedať
@matoq Podstatná bude rovinnosť platne a jej minimálna hrúbka. Šalovanie vyzerá byť OK. No a v konečnom dôsledku, na koho pôjdu tie nevynútené zvýšené náklady....
Odpovedať
Článok sa načítava...
@mariakoge198 pozdravujem . Aké ste mali skusenosti s harshop.sk? ...vyrabajú betonové ploty...jednoznáčne neodporučam. Nedokončené práce už 5x slubujú dokončiť a zatiaľ nič sa nedeje... frantisekca asi mal pravdu
Odpovedať
@frantisekca a nam "mudrí" stavbari vykopali o 20cm užšie základové pasy...s odôvodnením "ved´ tak stale robime a žiadné problemy")). Zavolal som statikovi, doporučil navyšiť hrudku platne o 10cm a dať 2 vrstvy kari sieti. Problém bol vyriešený...dom teraz stoji
Odpovedať
@mariakoge198 robte ako mgx...Platte len po prebrati jednotlivych casti a kontrole kvality... a nech ste štastní))
Odpovedať
@kaman Tak to je ozaj vyborny argument, co uviedli. Ziadne problemy mozno preto, lebo sa nikto neozval alebo to priamo s nimi neriesil, takze pre nich ziaden problem.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?