Rekonštrukcia starého domu (1960)

Ahojte vlastnim tento domcek a zaujimal by ma vas nazor co by sa stym dalo robit,chceli by sme to prerobit ale hladame nejaku motivaciu napady a rady,dom ma rozmery 9,15x10,7m k domu prislucha este aj letna kuchyna vid obr.3 ktora je od domu vzdialena 3m ci by to teda islo spojit alebo nieco stym urobit,letna kuchyna ma rozmery 4x14,6m vdaka za vase napady v pripade fotiek vo vnutri mozem este pridat
Odpovedať
dá sa s tým spraviť veľa, napr. ako tu : http://www.zeldom.sk/rekocec.mp4
Odpovedať
Profilova fotka
my mame pôdoris 9,5x10,5 m, ale to sme pristavovali, a spravit sa da urcite vela z toho, pozrite môj fotoblog, ale prerabku to potrebuje urcite rozsiahlu, vymena strechy, neviem ci aj nadstavovat , alebo je to poschodve tusim
Odpovedať
poschodove to je ale podkrovie je len predpriprava na izby,len treba upravit sedlovu strechu a zdvihnut o nejaky pol meter az meter,aj to ak ma nejake skusenosti stym by som rad uvital napadyyide nam hlavne oto ci uz to dakdo robilystrechu menit nebudeme staci ak na to polozime teraz co su v moode tie plechove kritiny kedze tramy su ok bez cervotocov,z tej letnej kuchyne by sme chceli spravit izby aj z kuchynou v pripade nejakej navstevy a podobne zatial len buracie prace a potom stavanie priecok :)
Odpovedať
My prerábame niečo podobné. Pozri môj fotoblog. Nič sme nepristavovali, len v podkroví sme spravili jednu izbu.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?