Rekonstrukcia domu postaveneho v roku 1990

Profilova fotka
Ahojte, chcela by som sa spýtať na váš názor, alebo na vaše nápady..Vedeli by ste mi poradiť ohľadom vonkajšej rekonstrukcie ( farba strechy, fasada, plot, dvere, okna)? Obrazky su len ilustracne, ale dom je v tom style postaveny , podobny ako na obrazku, je bielej farby, hnede okna, dvere, kachlicky, strecha prirodna skridla, plot hnedy aj garazove dvere hnede...
Odpovedať
Profilova fotka
Ak niekto rozumie tejto otazke...ma jedine sklenenu gulu ;)
Odpovedať
a co chcete vlastne menit? vsetko? tak podla vasho vkusu. ak vam tu napiseme ze dajte cervenu fasadu date?
Odpovedať
@dvnz Mala si tu dať foto domu ktorý chceš prerobiť , nie iné fotky domov !!!! 8-(
Odpovedať
@dvnz Samozrejme, ze vedeli. Toto je Modra strecha! Tu vieme vsetko (a poniektori aj viac) :-) Len sa musis vediet dobre spytat..
Odpovedať
Profilova fotka
@matorado zabudol si na toho jedneho, ten vie najviac :-D
Odpovedať
@dvnz ano, určite to sprav ako píšeš.
Odpovedať
Profilova fotka
@dvnz Pokiaľ má ten dom všetko "pôvodné", úloha je jasná: * zatepliť - ja by som dnes nešpekuloval a dal rovno 20 cm polystyrénu - fasádu si môžeš vybrať akúkoľvek * nové okná - dnes už jedine 3-sklo - farebne si môžeš dať čokoľvek - aj hnedú * škridlu ešte asi meniť netreba Rozhodujúca nie je farba, ale zmena (skvalitnenie) tepelnoizolačných vlastností objektu. Estetika je len pridanou hodnotou revitalizácie objektu... Napríklad ako aj ten spodný obrázok, čo si pridal - aj takto by mohol vyzerať vcelku citlivo a vkusne revitalizovaný objekt...
Odpovedať
Profilova fotka
Prepacte asi som sa zle vyjadrila..Nechcem zatial davat ziadnu fotku , kedze ten domcek este nie je nas :)..prebieha kupa...ked bude tak poslem urcite..Strecha musi ist dole , kedze v tych rokoch bola zla seriova vyroba skridiel..Chceme dat nove skridle prirodnej farby...rozmyslame na bielemi oknami aj vchodovymi dverami..len nevieme aku farbu fasady k tomu, farba plotu( kedze tvar plotu je ako na prvom obrazku kde je oranzovy domcek a hnedy drevenny)-nevieme aku farbu tak pouzit na plot, a este nevieme farbu garazovej brany,lebo biela by bola velmi spinava..
Odpovedať
@dvnz Ahoj. Pro málo informací a absenci aspoň nějaké dokumentace je jasné, že to budeš muset zbourat ?! :-D :-D :-D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?