Rekonštrukcia domu po rodičoch

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte. Tak idem sa pustiť do rekonštrukcie domčeku po starých rodičoch. Domček bol postavený v 1959. Základy sú kamenné bez betónu. Dom je podpivničený. Je tam malá kúpeľňa a dve miestnosti kde jednu chcem využiť na kotol, pračku atď... ako kotolňu. Druhú miestnosť ako kvázi kuchyňu na príležitostné zabíjačky aby som si v kuchyni v dome nešpinil. Poschodie má tri miestnosti a špajzu z ktorej chcem spraviť kúpeľňu asi zo sprchovým kútom. Vrchné poschodie je odrezané chvála bohu to majstri odizolovali už vtedy je tam prijemne suchučko. Podlahy sú drevené bez izolácie určite (bude tam len škvára) chcel by som podlahové kúrenie, ale nie je tam plyn. Budem postupne pridávať foto prác, a rád prijmem rady všetkého druhu, sám si nepomôžem a som rád že existuje toto fórum kde je kopa dobrých a nápomocných ľudí. Z jedným členom som si už písal, dúfam že sa dohodneme a poradí mi ako vyriešiť izoláciu buď základov alebo podlahy, preto chcem aby tam prišiel pozrieť. Dnes som spravil výkop okolo steny ktorá je najvyššie nad úrovňou terénu. Zatiaľ ďakujem za ochotu a rady. Maťo K Tuje domček no búrajte taký fajn domček :-N zabudol som strecha je nová Mediteran.
Odpovedať
Profilova fotka
@matko291 podlaha pekna, co je to zac? Dobre to na fotkach vyzera aj ta kresba 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@svitokf tarima roble z obi
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@matko291 Ahoj, volako si sa zabrzdils foto a prispevkami, uz mas hotovo? Nemyslim to v zlom, je zaujimave sledovat tvoju prerabku.
Odpovedať
Profilova fotka
@ascedant nie nie makám stále, dokončujem projekty a na MS mi neostáva čas 🙂 som zdravý a plný energie a čoskoro prinesiem ďalšie nové foto. A ďakujem za podporu. 😎
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tak pomalí som sa zase posunul. Už na splani založené moje prvé dvere a zárubňa. Skracoval som o 2cm. Kúpeľňa hotová vymaľovať a vysparovat. Na rade bude kuchynská linka.
Odpovedať
Profilova fotka
Gazdinka ma teší krásnymi kvetmi a záhradou.
Odpovedať
Profilova fotka
Medzi časom som si aj mäsko zaobstaral. Oplotených 3000m2.
Odpovedať
Profilova fotka
A kúpeľňa
Odpovedať
ale presne je super sledovat takuto prerabku 🙂 to by sa asi malo kto do takeho niecoho pustil 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@matko291 ejha to musi byt radosti
Odpovedať
Profilova fotka
Prišla na rad čierna šparovačka, dnes dám bielu. 😉
Odpovedať
Profilova fotka
Ten pokoj a ticho na lazoch, balzam na dušu. 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Spálňa hotová
Odpovedať
@matko291 vyzera dost dobre a do buducna ak budem este sparovat, resp menit obklad a sparovat pojdem urcite do tmavej sparovacky.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Najťažší projekt v našej prerábke máme za sebou. Žumpa je v zemi. Veľká vďaka určite patrí @jan45 za cené, veľmi cené rady. Už je to 5rokov čo mi p. Žember pomáha v rekonštrukcii, veľké ďakujem. Šachta urobená na objednávku v stredu ráno som zavolal o 14:30 som šiel po ňu. Skvelá firma z Očovej.
Odpovedať
Profilova fotka
Kuchyňa na svojom mieste ešte doladíme a bude sa variť jedna báseň 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Aj udiarničku som si už konečne dokončil
Odpovedať
Profilova fotka
Kúpeľňa zafugovaná a funkčný záchod, nevideli ste takú úprimnú radosť dvoch ĺudí z funkčného záchoda ešte 😄
Odpovedať
@matko291 ...a kde sú klobásy,šunka??? Hááá??? Urobiť test... 😄
Odpovedať
@matko291 "nevideli ste takú úprimnú radosť dvoch ĺudí z funkčného záchoda ešte"" Dvoch som nevidel/i/, ale viem aké pocity máš Ty.. 😎 Pekná práca.. 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@technik007 ďakujem za opravu, pravopis mi néjde ale žijem 😄
Odpovedať
@technik007 z tej udiarničky už ukradli susedia,alebo psy ja ju mám na povale, tam sa sused nedostane a zakonzervovalo už i strechu
Odpovedať
Profilova fotka
@duzu Nie nie neboj susedov mám ja skvelích, zatiaľ som len jednu špekačku vyudil ako záťažoví test 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Tak pokračujeme, kuchyňa obklad
Odpovedať
Profilova fotka
Pomaličky sa vytiešame aj z maličkostí 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
je vidno, ze vas cela prerabka bavi a vyzivate sa v nej a podla toho to aj tak skvelo vyzera. drzim palce ale mozem povedat, ze to bude paradny dom s dusou
Odpovedať
perfektne fotky, paci sa mi ako to dokumentujes, tesit sa treba z malickosti, nejde vsetko urobit hned, ale o to vacsia radost je z toho procesu, klobuk dolu 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@bubioso jeeeej ďakujeme krásne tieto písmená nás posúvajú stále viac a viac krásne to pohladí na srdiečku ďakujeme
Odpovedať
Profilova fotka
@janeth ďakujeme krásne vážime si to, všetko v skromnosti a svojpomocne, na víkend ma čaká vrtanie 15cm otvoru na digestor 🥲
Odpovedať
@matko291 vsetko ma svoju postupnost, hlavne, ze to radost robi, tesim sa na dalsie fotky 🙂
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?