Ošetrenie výstuže

1 deň80

Ahojte prosím vás čím ošetriť výstuž ktorá nebola dobre zaliata v betónovej zmesy? Je to starší RD hruba stavba,drôty a Ička maju miernu povrchovú koroziu.Celková plocha na ošetrenie cca 4m.

• cementová malta

• @jan45  Mozem sa Vas spytat? vcera som cistil spachtlou v pivnici strop od zazratej spiny a montaznej peny a strhol som na cca 20cm omietku co tam pouzili a obnazil som spodnu cast I-ckoveho nosnika. Mozem to rovnako osetrit cementovou maltou?
    dakujem

• Sponzor fóra
  • @miselito  všetko, čo je obnažené, alkalita cem. malty zastaví koróziu. penetrák ako prídavok zabezpečí pružnosť malty

• @jan45  Ten penetrak myslite pridat do malty, alebo ten I-ckovy profil potriet? Prepacte, ze sa tak pytam, ale nie som stavebnik tak taketo veci sa iba ucim 😃

• @miselito  akrylát je náhrada kazeinu, rozrobíte maltu vodu, napoly s penetrákom alebo iným akrylátom,

• Páni, ďakujem vám za rady.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Špecializujeme sa výhradne na fúkané tepelné izolácie. Fúkame pre Vás už viac ako 25 rokov !
    Vsaďte na tradíciu a skúsenosti.

Ponúkame kvalitné stroje francúzskeho výrobcu Chargeur Plus ako ich oficiálny partner pre distribúciu a predaj mini strojov.
    mini-bagre.sk
    Stará Ľubovňa
    Predaj minibagrov a ministrojov pre profesionálov aj zábavu. Pre začínajúcich podnikateľov, stavebníkov, architektov, alebo ku stavbe domu.
    Články od našich partnerov
    Okno KF520 - nová generácia okien od Internorm
    Pohodlné vykurovanie, chladenie aj príprava teplej vody
    Na jar bude farebná omietka stáť len 1 €. Začína sa nová akcia HELUZ
    Archív článkov od partnerov