Náklady na presunutie kuchyne do obývačky

Dobrý deň potrebujem poradiť, ako som tu už písala nemám vlastnú izbu rozprávala som sa s rodičmi a vysvetlila že by som si priala súkromie a teda sú ochotní súhlasiť s tým že by sa z kuchyňe urobila izba pre mňa akurát ide o financie,riešil to niekto že kuchyňu presunuli do obývačky? Koľko Vás vyšli náklady na premiestnenie vody? Ďakujem za všetky radi
Odpovedať
@smejo229 Nech ti račej rodičia kúpia garzonku. Bude to lacnejšie a ušetríš nervy a zdravie rodičom. Za pár rokov sa aj tak odsťahuješ na internát / frajerovi a rodičom bude prázdna izba zbytočna.
Odpovedať
@smejo229 voda, odpady elektrika... burat, sekat... neni lepsie to podkrovie spravit?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@smejo229 do podkrovia by som samozrejme prestahovala bratov.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja si myslim ,ze podkrovie by vyslo drahsie. Bolo by treba podkrovie zateplit,dotiahnut tam kurenie. Takto len natiahnu vodu a odpad z kuchyne do inej izby. Kolko to bude stat,zalezi na Tom kolko metrov sa to musi potiahnut. Zavolajte nejakeho majstra nech vam to naceni. Sory,ze nepouzivm interpunkciu,som v zahranici. Tu mekcene niesu.
Odpovedať
Profilova fotka
@smejo229 naj zložitejšie je to s kanalizáciou, tú treba napojiť na iné miesto v spáde, to musí vidieť vodár, ostatné sa dá urobiť hocikade, po stene, v podlahe, na povrchu.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?