Koľko stojí búranie starého domu?

Zobraz úvodný príspevok
Mame stary dom, ktory chceme zburat a namiesto neho postavit novy. Chcem sa spytat tych, ktori tuto činnost robili,aby mi povedali, kolko stoji v dnesnej dobe hodina za bager, ktory dom bude burat a kolko stoji odvoz jednej tatrovky sutiny na skladku. Dakujem
Odpovedať
1
4
5
@mistro dakujem vsetkym za odpovede. Dom nechcem prerabat je moc velky a poschodovy a ma 8 izieb. Takze zburanie a likvidacia je dost narocna na cas a financie, len ta lokalita, poloha svetove strany je super. To by sa mi moc predrazilo.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Zdravím, je tu niekto, kto búral starý dom v lokalite BA a okolie a poskytol by referencie, odporúčania, rady, prípadne aj kontakty - na koho sa obrátiť ohľadom búrania starého domu ? Ďakujem.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ahojte, neviem či to sem patrí ale... No a keď ste už ten starý dom zbúrali tak ste stavali nový na tých istích základoch myslím podorysne, alebo nový projekt a iné podorysy?
Odpovedať
@babyjane Zdravim sme partia ak by ste chceli dom by sme vam zburali a vsetko odniesli prec ak by ste mali zaujem kontaktujte ma 0940716525
Odpovedať
1
4
5
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?