Menu Forum

Dom z roku 1963

11. aug 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
zuzimia (44 r.)
Registrovala sa 18. mája 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 39 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov. Okres Lučenec.
  • Snívam o dome
    okres Lučenec
fotoportrét
fotoportrét
zuzimia (44 r.)
Registrovala sa 18. mája 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 39 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov. Okres Lučenec.
  • Snívam o dome
    okres Lučenec
 Ahojte vsetci! Mam moznost kupit dom stavany v 1963-om roku. Je to ta kocka typicna na to obdobie, co sa tvari ako dvojpodlazna, ale v skutocnosti prizemie su skor take vyssie "pivnice", aj ked je nad urovnou terenu, ale svetla vyska je tak len okolo 189-190 cm. A z toho vychadza moja otazka - mne by vyhovovalo zobytnit len poschodie, to by mi uplne stacilo, hore uzavriet chodbu od schodista a spodneho podlazia. Vykurovalo by sa len poschodie a spodok by boli nejake skladovacie priestory, mozno dielna a tak. Dom vyzera byt suchy a zdravy, lebo vsak v tom obdobi sa uz davali izolacie. Myslite, ze pri takejto zmene by to spodne podlazie malo nejaky problem, ze by bolo chladne? Alebo by to bolo v pohode? Dakujem za kazdy postreh uz vopred.
29. júl o 13:43  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
domtoor
Registroval sa 29. júla 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 4 príspevky. Okres Košice.
  • Zariaďujem byt
fotoportrét
fotoportrét
domtoor
Registroval sa 29. júla 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 4 príspevky. Okres Košice.
  • Zariaďujem byt
 @zuzimia my máme známych čo majú dom z toho obdobia. Riešili to podobne. Avšak vždy keď sme tam moja priateľka mrnčí,že jej je zima na nohy. Všetci u nich doma nosia papuče.. takže zrejme to bude mať svoj dôvod
29. júl o 13:49  •  zariaďuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzimia (44 r.)
  • Snívam o dome
    okres Lučenec
fotoportrét
fotoportrét
zuzimia (44 r.)
  • Snívam o dome
    okres Lučenec
 @domtoor No ked nemas podlahove kurenie, co ani teraz nemam ani neplanujem, tak papuce treba emoticon Casom by sa dalo od tej pivnice aj nejako zateplit ale jasne nie hned - to by boli ine priority.
29. júl o 13:56  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sysell
19
Registroval sa 22. júna 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 2918 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Martin.
fotoportrét
fotoportrét
sysell
19
Registroval sa 22. júna 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 2918 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Martin.
 @zuzimia Ja nerozumiem ze ked niekto ide kupovat dom a prerobit ho ma problem temperovat spodok co je otazka radovo eur mesacne. keby aj nie od zeme ide teplo, od vrchu ide teplo zima dole nebude. Ake tam je kurenie?
29. júl o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
asogi
Registroval sa 30. júna 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 27 príspevkov.
  • Už bývam v dome
    okres Senec
fotoportrét
fotoportrét
asogi
Registroval sa 30. júna 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 27 príspevkov.
  • Už bývam v dome
    okres Senec
 @zuzimia zalezi na co ste zvyknuti, ja si to neviem predstavit ze by sme spodok nevykurovali urcite by to bolo citit :-/
29. júl o 16:15  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zvolsiinylogin
Registrovala sa 8. apríla 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 36 príspevkov. Má 6 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
zvolsiinylogin
Registrovala sa 8. apríla 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 36 príspevkov. Má 6 priateľov.
 @zuzimia ako pokracujete?my mame moznost kupy domu z 1961..oplatilo sa?
11. aug o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to