Bitum Trnava - skúsenosti

Dobry den, mate niekto skusenost s firmou Bitum Trnava prosim? Uvazujem, ze im dam vacsiu zakazku (oprava zakladov) a rad by som poznal vasu skusenost. Jednanie zo strany majitela je zatial velmi uspokojive a ma profesionalnu znalost problemu. Dakujem.
Odpovedať
Dobry den, nemam, ale tiez im chcem dat zakazku. Ako to u vas dopadlo? Zatial nedodrzali ziaden termin( obhliadka dohadovana na 4x...) Vopred dakujem za info...
Odpovedať
Dobry den, nemam, ale tiez im chcem dat zakazku. Ako to u vas dopadlo?
Odpovedať
Vsetko prebehlo podla dohody. Spevnovali zaklady betonovou hmotou, piliere a kde sa navazuju steny su uchytene pilotami, drenaz pod domom a okolo domu, vyplnili struktualne praskliny v stenach. Majitel bol na mojom dome s novym zakaznikom mu ukazat ako sa to robi.
Odpovedať
Super, dakujem velmi pekne.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
@marekd1982 Zdravím, nebolo by možne ukázať nejaké fotky, ako to vyzerá, pretože tiež by som ich chcel osloviť.
Odpovedať
@xanderhell nežijem ešte na Slovensku, väčšinu prác robili keď som tam nebol. Majiteľ tej firmy ma raz poprosil, či môže prísť ukázať dom a práce na ňom ďalšiemu zákazníkovi. Tak ho kontaktujte a požiadajte ho ob referencie alebo ukázať čo momentálne robia. Moj dom má už podlahy a nové omietky, takže ich prácu už nevidno. Robili mi nové základy, piloty do 3 až 4 metrov a zcelovali praskliny v stene, drenaz pod celým domom a okolo neho.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
@marekd1982 Zdravím, chcel by som sa spýtať koľko to všetko stálo nakoľko máme podobný problém a stojíme pred dilemou či dať opraviť popraskaný dom kde budeme musieť určite urobiť to čo Vy, alebo to radšej zbúrame a dáme si postaviť drevodom. Viem, že ceny sú rôzne čo zavisí od konkrétneho stavu domu a základov ale chcem byť približne v obraze skôr ako firmu oslovím.Ďakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?