Aký Tv kúpiť

Zobraz úvodný príspevok
Prosím o radu chcem kúpiť Tv veľkosť uhlopriečky 138cm zaujíma ma ostrosť obrazu keďže som ostal prekvapený porovnal som Samsung a Oravu a Orava bola kvalitnejšia tak sa neviem rozhodnúť pre akú značku poraďte dik
Odpovedať
1
2
@megdesign 32" nie je telka ale monitor pre internet tam je ukradnuté aké je rozlíšenie, dnes sa vysiela prevažne len HD , takže 4, či 8K idú len testy, tam je dôležitý SW ako vie prispôsobiť malé rozlíšenie na veľké na zobrazovači aby nevznikla machuľa, kvalita obrazu sa nastavuje podľa testovacieho obrazu, od bielej po čiernu, ak testovací obrazec nemáš poslúži i monoskop , vysiela sa len v noci na 2 RTVS, dnes pre HD od50-55", od 65" už len 4K a Oled, alebo Qled
Odpovedať
Že Oravu, tebe idee....
Odpovedať
My keď sme kupovali telku, tak sme neriešili značku vôbec. Išli sme na predajne, pozerali sme tam aká je kvalita obrazu, aké sú farby a na základe toho sme si vybrali. Možno keby sme viac času pri telke trávili tak by sme aj iné veci riešili, ale my sedíme pred telkou len raz za čas :)
Odpovedať
@betka8880 nuz a tu nastava problem, lebo v predajni ten televizor nikto nenastavi ako ma byt, svetelne podmienky su diametralne odlisne od vasej obyvacky a o kvalite spliterov signalu ani nehovorim. Treba si pred kupou precitat aspon odborny test a urcit priority, ktore od neho ocakavate. Lebo televizor s kvalitnou vybabou a zobrazovacom si kupi mozno 5% uzivatelov koli cene. Kazdy vyrobok si najde svojho zakaznika bex pochyb , tak hlavne nech sluzi ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Prosím vás ktorý TV podporuje Netflix, respektíve čo má byť v TV, aby to išlo? Dik za rady.
Odpovedať
@marta2610 mal by mat pripojenie na internet a nainstalovanu aplikaciu Netflix
Odpovedať
@marta2610 ako napriklad tento https://www.hej.sk/televizor-samsung-... Posielam pre ilustraciu, neviem, ake dalsie poziadavky mas.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
orava je stále kvalitná, pri tom nebudeš ľutovať
Odpovedať
@ninah1486 to dávaš reklamu na Oravu?na príspevok spred roka
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?