Zilina rekonstrukcia bytu stavebne firmy a ceny

Dobry den, Rad by som sa opytal na skusenosti a odporucania stavebnych firiem v Ziline a okoli na rekonstrukciu bytu. Mam vyhliadnutu firmu easybyvanie https://easybyvanie.sk/. Ma s nimi niekto skusenosti ? Pripadne odporucanie inych. Tiez by som sa rad opytal na skusenosti ci je realne zrekonstruovat byt v cene 14-15 tisic. Mam 2 izbovy byt 66 metrov. V celom byte chcem novu elektroinstalaciu + 3 fazy na indukcnu pec. V izbach (20m2) dat vinylovu podlahu a vymenit oblozkove dvere. Chodba kuchyna vysekat dlazbu a taktiez vinyl plus kuchynska linka. Kupelna je murovana ale treba tam spravit nejake upravy zhruba 6m2 burania a stavanie + osekanie stareho obkladu a komplet novy plus sanita. Dakujem
Odpovedať
Dobrý deň, osvedčila sa Vám firma? Alebo ste našli niekoho iného? Chystáme sa tiež prerábať byt a nikoho v Žiline nepoznáme.
Odpovedať
@beresovalu napíšte mi súkromnú správu
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@beresovalu Zdravim vam sa podarilo zohnat nejaku serioznu spolocnost?
Odpovedať
@ttmarek Zatiaľ nie, rozmýšľame, že si to budeme robiť svojpomocne a oslovíme nejakých majstrov na niektoré veci.
Odpovedať
@beresovalu Pardon dlho som tu nebol. S firmou som nespolupracoval. Uplne odplaknuta cenova ponuka polka veci tam nebola alebo tam boli veci navyse po upozorneni a prerobeni bola cena o 5 000 vyssia a zas to bolo zle. Ceny prestrelene a ani nebola ponuka konecna. Rozpoctar len frflal ako sa toto neda a ako sa toto robi tazko atd. V reklame mali ze vybavia povolenia ked som sa na to opytal tak mi odpovedal : No hej dame papier na dvere.... Prerabal som cez Matej spanko bytove jadro a uplna spokojnost
Odpovedať
Profilova fotka
@starbuck4 Dobrý deň Vám prajem, som majiteľ Easy Bývania a na zákazníkoch nám veľmi záleží, preto ma Váš príspevok rozrušil. Je mi jasné, že aj napriek našej snahe, sme mohli urobiť chybu, preto by som veľmi rád tento prípad prešetril a vniesol aj pre komunitu modrej strechy svetlo do tohto prípadu. V minulom roku sme urobili 197 cenových ponúk, z toho sme viac ako 60 realizovali. Podľa Vášho nick name sa mi nepodarilo ani jednu CP spárovať. Ďakujem Vám za spoluprácu a súčinnosť a tým aj možnosť uskutočniť naše právo a vyjadrit sa k tejto veci. Prajem pekný deň, Jozef Bebjak.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?