Upozornenie: Miroslav Šuba - firma Parket-Door

Dobry den, chceli by sme upozornit na velku neserioznost hore spomenuteho pana, ktory posobi najma v Bratislave a okoli. Ide o pana (firmu), ktory robi rekonstrukcie bytov, ale napriklad (podla jeho slov) dodava aj okna a konstruuje vstavane skrine. Peniaze na tovar vezme, ale tovar (skrine, okna) uz nedoda. Ked si trochu pogooglite, najdete aj jeden sudny spor a rozsudok v suvislosti s tymto panom. Taktiez rekonstrukcia sa pretahuje do nekonecna, zmluva moc nepomoze. Zo zaciatku vzdy posobi velmi doveryhodne. Pre blizsie info, kludne piste sukromnu spravu. Absolutne neodporucame!
Odpovedať
1
2
Refreshujem prispevok, aby nenaleteli dalsi zakaznici..
Odpovedať
Znova refreshujem prispevok, aby nenaleteli dalsi zakaznici..
Odpovedať
Plne súhlasím. Mám podobnú skúsenosť s týmto "majstrom". Pred 5 rokmi som mu dal zálohu na zhotovenie dverí a viac som nevidel ani jeho ani peniaze. Nepomohol ani vyhraný súdny spor a exekútor. Pán Šuba totiž údajne nemá žiaden majetok. Na facebooku si však možno pozrieť fotky z jeho nedávnych luxusných dovoleniek...
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Opakovane refreshujem prispevok, aby nenaleteli dalsi zakaznici..
Odpovedať
Opakovane refreshujem a zaroven chcem poznamenat, ze spominana neserioznost je spojena predovsetkym s osobou daneho pana. Vidim, ze tu pisala nejaka firma s rovnakym nazvom, tak aby im nebolo poskodene, len kvoli zhode nazvov.
Odpovedať
Zas a znova refreshujem prispevok. Zial, clovek si az v takychto pripadoch uvedomi, aky je nas pravny system slaby a aky je clovek bezmocny, ked chce dosiahnut spravodlivost...
Odpovedať
Dúfam to nieje ten isty vlastník ako eshop http://www.parketdoor.com/
Odpovedať
Nie, myslim, ze nie, predpokladam, ze ide len o zhodu mien. Oni sa uz raz vyjadrovali vyssie - mozete vidiet, ze prispevok bol zmazany adminom - ide o firmu z Niznej. Predpokladam, ze pisali, ze s nimi to nema nic spolocne..
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den. nejde o tu istu firmu ako je hore spomenute ide len o zhodu nazvu mi sme z oravy. dakujem.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Tiež ma dotyčný človiečik oklamal o 500€. Kedysi to bol môj odberateľ / mal som veľkosklad parkiet/. Nikdy predtým mi nezostal dlžný ani halier. Asi pred 4 rokmi mi zavolal , že potrebuje súrne požičať 500 € a do 3 dní mi vráti 700 €. Povedal som mu , že " jasné Miro , vám by som nepožičal?" Spísali sme aj zmluvu , dostal peniaze , ale na vrátenie čakám do dnešného dňa , samozrejme márne. Medzitým som sa od jeho bývalých kamarátov dopočul , vraj sa stal gemblerom. Dal som vec na súd , no sudca rozhodol , že sa nedá dokázať úmysel , iba že pán nemá peniaze. Naše súdy sú úbohé a na smiech / alebo na zaplakanie /. Pokiaľ im z toho netečie do vrecka , kašlú na vás. Poučenie - nepožičiavajte peniaze nikomu. Ja som požičal ešte dvom ľuďom , ani jeden mi peniaze nevrátil. Tak mi treba , bol som naivný a veril som v čestnosť ľudí. Už sa mi to nestane. Súčasný svet je plný podvodníkov a darebákov rôzneho kalibru , a to od najvyšších miest. Dnes už vidím podvod všade , v k aždej obchodnej ponuke , aj keby tam zrovna žiaden nebol . Mám pocit , že tu vás chce každý len dobehnúť , ošklbať , podviesť. FUJ!!!
Odpovedať
Ja len postnem update - uz je to skoro rok, mame platny exekutorsky prikaz, ale na nic nam to nie je, pan Suba nema oficialne ziadne peniaze. A, ako sme sa dozvedeli, sme na cakacke, tych prikazov na neho je viac :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Som ďalší v poradí ktorého táto firma resp. p. Miroslav Šuba podviedol. Pán "majster" pôsobí zo začiatku veľmi dôveryhodne. Rekonštrukcia byt. jadra a haly sa preťahovala donekonečna, ktorú nakoniec nedokončil. Peniaze za tovar ( vstavaná skriňa, sprchovací kút a svietidlá do kúpelne a WC trčia len el.káble) zobral, a viac pána "majstra nebolo". Len výhovorky cez SMS. Pozor na takéhoto podvodníka - neodporúčam !!!!!!!!! ;-(
Odpovedať
Pridávam sa k upozorneniu. Ja som sa s dotyčným "majstrom" dokonca súdil. Nedostavil sa na žiadne pojednávanie a momentálne voči nemu uplatňujem exekúciu na takmer 3000 €. Dúfam, že má na seba napísané aspoň montérky.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
@martin3512 Dobry den, poslete mi prosim link na facebookovu stranku tohto pana M.Subu ak ju este ma? Prip. nejake foto? Nejakeho M.Subu som stretol ohladom strojovych sadrovych omietok ale myslim ze to je iny Miroslav Suba aj ked je tiez z BA.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Dobrý deň, @ddura, @gdur, @vlak79, @treia, @pista111 Jedná sa o človeka,čo má facebook miroslav.suba.5 ? Našli sme ho na sadrové omietky a teraz nevieme, či sa jedná o toho istého človeka.
Odpovedať
@jano_bratislava Dobry den, ano, je to on, spolupracu absolutne neodporucam.
Odpovedať
@treia Ďakujem veľmi pekne. Zistili sme, že momentálne pôsobí pod firmou MS - Profistav s. r. o.. Zmenili si aj adresu spoločnosti. Pred tým ako ste mi potvrdili, že je to on, som sa na osobnom stretnutí spýtal, že som čítal zlé recenzie na pána Šubu Parket-Door a či je to on. Povedal mi, že je úplne iná firma na inej adrese. Následne počas obhliadky pôsobil celkom dôveryhodne no všimol som si, že sa "usmieval popod fúzy". Keď som dnes zrušil práce a povedal mu, že mi klamal o Parket-Door, tak mi napísal "Zdravím super aj tak som Vám chcel volať že Vám to robiť nepôjdeme....." cc @ivanah123 @martinsimi
Odpovedať
dávajte si pozor - za firmami Miroslav Šuba Parketdoor a MS - Profistav s. r. o. so sídlom Karpatské námestie 10A je ten istý človek - podvodník, založil si druhú firmu a myslí si že ľudia prehliadnu jeho nekalé podvody.
Odpovedať
Ja nechápem ako je možné že človek čo takto klame ľudí si kľudne podniká ďalej, založí si inú firmu a hajde poďme okrádať ďalších, mal by štát zakročiť, raz je na teba exekúcia za podobné veci tak ti zastaviť živnosť, urobiť centrálnu databázu aby si ľudia vedeli pozrieť s kým mame dočinenie.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
najnovsie inzeruje na bazosi a ponuka strojove omietky - telefonne cislo 0907 412 924 - ak natrafite na cloveka s tymto cislom, je to podvodník
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Dobrý deň, pripájame sa do diskusie, s naším príbehom. Dobré referencie na pána M.Š. sme mali od známej, ktorej robil pred pár rokmi kúpeľňu. Ozvali sme sa mu, že by sme mali záujem o pár vecí. Hneď sa pýtal od koho máme číslo. Potom prišiel byt pozrieť, poslal cenovú ponuku, a dohodli sme sa a odovzdali sme mu kľúče od bytu aj od vchodu. Na ním zadaný účet sme zaslali zálohu. Keďže sme sa rozhodli ešte spraviť aj ďalšie práce, bol ich naceniť a poslali sme ďalšiu zálohu. Všetko bolo ok do chvíle keď mal aj so svojím tímom nastúpiť, vtedy začal naťahovať čas 1) musia dokončiť stavbu, kde boli lebo majitelia sa majú sťahovať, 2) nemohli to dokončiť, lebo majitelia sa sťahovali, takže to dokončia..., Keď už bolo treba naozaj nastúpiť - úraz kolena pána M.Š.aj s peknou fotkou krvavej nohy 🙂 Avšak prísľub, že o pár dní nastúpia...Deň pred nástupom správa, že práve ide z pohotovosti (bola nedeľa) a nohu mu musia operovať, operácia je v stredu a tak by nastúpili až o 3 týždne, či počkáme alebo chceme zálohu späť. Rozhodli sme sa pre vrátenie zálohy a začal nový kolobeh s najčastejšou frázou "Posielam zajtra". Dokonca dva krát použil aj "poslal som a vrátilo sa mi to". Prvá (menšia) časť zálohy prišla po vyše mesiaci od termínu, ako sľúbil, a zvyšok ďalší mesiac nechodil. Kľúče od bytu a vchodu doteraz nevrátil, pričom raz sa vyhovoril na kolegu. Už nás prešla trpezlivosť a začali sme dávať dokopy podklady pre podanie trestného oznámenia. S tým, čo je napísané aj v tomto diskusnom fóre, ako aj inde, sme si istí, že naplnil skutkovú podstatu trestného činu podvodu, nakoľko cieľom jeho konania nie je uskutočňovanie prác, ale len vylákanie peňazí od klientov. Navyše v našom prípade sme to mali potvrdené aj tým, že bankový účet na ktorý si dal posielať zálohu nebol ani jeho ani firemný, ale patrí jemu blízkej osobe. A teda aj túto osobu zaplietol do svojej trestnej činnosti. Dali sme im však ešte šancu (nie kvôli nemu samotnému, to by sme neváhali ani minútu, ale kvôli tej osobe), a kontaktovali ju na FB, s tým, že ak zálohu vrátia upustíme od nášho úmyslu podať trestné oznámenie na ich oboch, nakoľko tým, že mu táto blízka osoba umožnila používať jej bankový účet, sa stala aj ona účastníkom na jeho trestnej činnosti. A čuduj sa svete, do 15 minút od odoslania FB správy spomenutej blízkej osobe, prišla od M.Š. správa s foto zadaného prevodného príkazu. A na druhý deň prišla aj platba na účet. Ako sme sľúbili, trestné oznámenie zatiaľ nepodávame, iba ak by chcel robiť pán M.Š. problémy. Ps: Číslo účtu blízkej osoby pána M.Š, ktorý použil pán M.Š v našom prípade. končí na 223.
Odpovedať
@ekon tesim sa ze ste sa dostali k svojim peniazom, aspon niekto😄, poprosim o info ake telefonne cislo momentalne pouziva p. Šuba ? dakujem
Odpovedať
@ddura to isté telefónne cislo, ktoré ste napísali vy vo svojom prispevku
Odpovedať
Majsterko má nové tel.číslo 0910111660
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Momentálne pán Šuba na svojom facebooku propaguje ponuku pre "Sofort Insta", je to ponuka ohľadne "Havarijnej a poruchovej služby". Tel. 0949 557 662, 0940 05 75 75. Na akúkoľvek ponuku od tohto pána by som si dala pozor... o Sofort Insta nenájdete okrem FB profilu žiadne info....
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Podvodnicka kariera pana Miroslava Šubu pokračuje. Obe firmy v ktorych figuruje MS - Profistav s. r. o. a Sofort insta s. r. o. maju dlhy a nedoplatky. Je to k nahliadnutiu na stranke www.finstat.sk. Pan Miroslav Šuba je prvotriedny podvodnik.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?