Rekonštrukcia bytu v Košiciach

30. jún 202035
  • Hľadám serióznu firmu na prerobenie kúpeľne v Ke. Viete mi niekoho odporucit, najlepšie ti ktorí majú s tým skúsenosti-čiže si dali prerobiť kupelnu.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Sponzor fóra

• Ahojte 🙂 Chcem sa vas opytat, ci uz ste uz volali tym panom ohladom rekonstrukcie alebo ci mi viete prosim vas napisat nejake kontakty na spolahlivych zivnostnikov na rekonstrukciu bytu do IP. Dakujem krasne a prajem pekny den a vela stastia pri rekonstrukcii 😉

• @luciella  dobrý deň, zajtra (12.1) začíname. Zatiaľ som s prístupom spokojná, ale ešte nie je nič urobené 🙂 .

• @jankita  a koho ste si vybrali? pripadne orientacne vase skusenosti s cenovými ponukami ?mezete aj do ip 😉 dakujem

• @emily87  Už ste si niekoho vybrali ?

• @luciella  ano,nakoniec sme si vybrali inu firmu,ale dakujem 😉

• @vladika1810 tie omietmy prosim ta 5,5 za m2 uz s materialom? Mas aj nejake fotky ako spravili pracu? My sme mali jedneho z okolia Kosic no otras. Zobral 2500 za omietmy v dvoch izbach a podlahy. A rkbota strasna. Lod omietkiu dute,podlaha sa prehyna. Rumy by som mu... ti tvoji su spolahlivi?

• @mravvcek poradim ale podla mna 5.5e za m2 je dobra cena ale len prace.material ina vec.ja odporucam ak nema deti dat si akrylatove omietky.das si namiesat farbu aku chces.mozes ju umyvat.a ked budes premalujes.. 😎

• Sponzor fóra

• Taktiež viem odporučiť a poskytnúť kontakt na serióznu firmu z Košíc. Osobná skúsenosť. Rekonštrukcia, stavby domov, vodoinštalácie, maliarske práce.

• @zuzzqa  dobrý deň sme stavebna firma vieme vam pomôcť s prerabkou bytu

• Dobrý deň prerabame byty, domy,elektroinštalácie,vodoinštalácie,podlahy atď.....plus robime aj nabytky na mieru. Tel 0903999917-0904280088... Bobi-stav.sk

• @andrea00x  preroluj dolu na stránke a je tam "Mám otázku na admina"...

• @bobistav  robite aj v KE okolie? (Moldava)

• Ahojte, chystam sa na prerabku umakartovej kupelne a wc.Prosim napiste mi Ti z vas co uz to maju za sebou a aku firmu si vybrali.Byt mam v ke na kvp.Popripade ak bude ochota mozme pokecst cez fb,whatsup a pod . Vdaka Lukas

• Ahojte. Hľadáme overenych majstrov so serióznym pristupom na výmenu dlažby a prípravu na kuchyňu (omietka, elektrika) v 2 izbovom byte v KE. Viete niekoho odporučiť?

• Ja tiež zháňam šikovných a skúsených majstrov, na ktorých si viem aj počkať na prerábku staromestkého 3 izbového bytu (elektrina, vybúranie špajze, vystierkovanie stien, maľovanie a prerábka kúpeľňe). Poznáte takých, ktorí dajú primeranú cenu, zodpovednú ich robote.

• @pandorra  v Kosiciach?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Články od našich partnerov
    Izoláciu sokla netreba podceňovať. Vyhnite sa týmto chybám, aby ste ochránili základy domu, predišli plesniam a únikom tepla
    Viete, aké základné chyby môžete urobiť pri izolácii šikmej strechy?
    Internorm novinky v roku 2020
    Archív článkov od partnerov