Pomôžete mi navrhnúť kuchyňu?

Stále sa neviem odhodlať do prestavby kuchyne, napriek tomu som to zas odložila nakolko som málo zbehla .......tá moja mi už padá na hlavu a farebnú kombináciu som asi pred 13 rokmi vôbec nezvládla.... Celé ma to deprimuje..mala som aj návrh z kuch . štúdia ale bol to des a hrúza a nakoniec som ho roztrhala 8-) ............je tu niekto kto by mi poradil? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tajga upresni rozmery - ako som ti popisala v albume - a ak budem dnes stihat nieco pozriem ;-)
Odpovedať
dala som to tam , dakujem lebo ja som zúfalec jeden
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je taky prvy navrh - v podstate tak ako to mas teraz - len su skrinky z bledsieho dreva - kvoli farebnosti k podlahe, drez som posunula blizsie k umývacke riadu(nad nou je ta odkladacia plocha drezu), a vedla sporaka (vpravo)je uzavreta skrinka, a horne skrinky su priblizne taketo - vyklopne v spodnej casti a otvarave tie nad nimi... a obklad medzi hornými skrinkami a prac. doskou kuch. linky si zvol nejaky farebny - na ozivenie - nemusi byt zrovna v zelenej farbe :-)
Odpovedať
pekné ale tá otvorená polica mi tam vadí...skús natiahnuť tie 4 skrinky všetky rovnako...F4 zmeniť rozmery... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dodog viem, ze F4 sa daju rozmery skriniek upravit, ale beriem do uvahy, ze ak by si tajga dla robit kuchynu - nie u stolara ako si ty ;-) aby tie rozmery skriniek neboli atypicke... zalezi od nej ci si da kuchynu robit na mieru - a potom tie horne skrinky budu mat vsetky rovnaky rozmer a ponatahuju sa o par cm... alebo nie. osobne v tom problem nevidim, len si myslim, ze zostava z typizovaných skriniek nejakeho vyrobcu ju vyjde lacnejsie ako atyp.
Odpovedať
Profilova fotka
a zmenene skrinky- horne, pre nazornost :-) a aby nebola nuda - tak aj farebne pozadie...
Odpovedať
fúha ty si zlatíčko CERLER ...ako pozerám dala si mi tam pracovnú dosku do šeda čo sa mi páči, taktiež by som skôr chcela bez presklených horných skriniek :-)
Odpovedať
a tiež potravinovú skrinu nechcem , skôr takú úložnú s roletkou :D ;-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tajga tak tu je nejaka zmena ;-) a s volne stojacou chladnickou+mraznickou... osobne sa mi ziadaju nejake skrinky so sklom...
Odpovedať
tak toto je super....aj farebne sa mi to páči..presklené nemusím dakedy sa mi to páčilo ale ked som si nafitila tú moju hrču tak mi to pripadalo ako debordelizáci :-) dalobi sa ešte zmeniť ak budeš taká dobrá: farbu dlažby na takú ako mám ja vo fotobloku ..taktiež tú skrinku pri dverách na zaoblenú len neviem či také vyrábaju a tá stena pri digestore ...pls s poličkami nakolko digestor chcem taký malý tenký pod poličku...ale neviem či to nebude preplácané... zlatíííčko :-) :-) :-) :-) bože strašne si mi pomohla...dnes mám šťastný den...
Odpovedať
mám tam hrúzu chýb tak to len v tom ošiali 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tajga no neviem, ci ten odtien dl. zodpoveda tej tvojej - v tom programe je viac odtienov, ale farebnych nie odtienova skala hnedej... skrinka pri dverach - zmenena na rohovu - ale uzavretu, v programe (inak je to alno) nie je velka skala - aspon som nenasla - a tato je tak zvlastne skosena... akoby to bola skor skrinka prechodova... zo sirsich skriniek na uzsie... ale myslim si, ze pre nazornost postacujuce ;-) a ten digestor nad sporakom - myslela si to takto? trocha sa mi zda byt potom ta skrinka na tej stene osamotena... dam vsetky alt. aj do mojho albumu s vizualiz. kuchyn - aby si si to mohla pozriet vo vacsom...
Odpovedať
Článok sa načítava...
máš pravdu je tam ako sám vojak v poli :-D asi tam dám teda komplet horné skrinky ale asi by boli dosť malé..myslým úzke..police tam nechcem.....mohla by si mi spraviť aj linku s hornými dvierkami ale nie dve nad sebou ale jednu velkú také ako okná....idem do tvojich fotiek mrknuť
Odpovedať
@cerler aky mas program na vizualizaciu? a je dostupny na stiahnutie? ja som si nejaky nasla, ale tam musim vyberat iba z rozmerov skriniek, ktore mi ponuka ten software. pre nahlad to staci, ale pre stolara by som si to musela nakreslit sama na papier. paci sa mi ako si navrhla horne skrinky. tie nepresklenne su klasicky otvaratelne nie? a to kovanie tych presklennych je take, ze mu tie skrinky nad nimi nezavadzaju? pozerala som rozne kovania, ale nepamatam sa, aky typ umoznuje otvarat skrinky tak, aby otvaraniu nezavadzali tie skrinky co su nad nimi.
Odpovedať
@bets program pre kuchyne Alno Kitchen
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?