Kúpa bytu a následná rekonštrukcia. Aké sú náklady?

zdravim,premyslam ze kupim byt tak okolo 73m2 v povodnom stave, chcem sa opytat kolko priblizne ma bude stat rekonstrukcia? plavajuce podlahy,kupelna, dlazby v kuchyni, nove wc,kuplna komplet plus praca samozrejme, vymena okien dveri, popripade poradte zivnostnikov v PRESOVE, dakujem velmi pekne kazdemu
Odpovedať
vsetko zalezi od ceny materialu...podlaha za 10€/m2 alebo 20€/m2, to iste dlazby, sanita je tiez vo viacerych cenovych relaciach, okna si vies dat nacenit...my mame taky stred - 78m2 byt a ratame cca 10000€ bez nabytku.
Odpovedať
Velmi hruby vypocet dostanes, ked si zistis cenu materialu a vypocitas podla rovnice Cena materialu = cena prace. Konkretne cisla potom dostanes od firiem, ktorym zadas zakazku.
Odpovedať
my sme prerobili byt 68m, úplne kopmplet-okná, vchod.dvere, strierky, stropy, jadro, dlažba, podlahy-cca 9tisíc. A to ešte nemáme dvere a nábytok. Kupovali sme nie lacný a ani nie drahý materiál...zlatý stred.
Odpovedať
@manilla @bosoriak @daniela.ho zlate ste,dakujem, presne ceny som potreboval, tiez tipujem ze do 10tis by som sa mozno vosiel, v PO nahodou nepoznate niekoho kto ma zlate rucicky?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?