Kde uskladniť nábytok, spotrebiče počas rekonštrukcie

Dobrý deň, mám jednoizbový byt v paneláku a chcem úplnú rekonštrukciu. Mám ale sporák, práčku, chladničku, stôl. Neviem, kde ich na mesiac rekonštrukcie uskladniť. Máte nejaké rady? Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
V panelaku su spolocne priestory. A tiez su tam susedia.
Odpovedať
@wyrky áno, spoločné priestory dobrý nápad. ďakujem!
Odpovedať
Alebo, existuju aj kratkodobe sklady: https://www.boxyland.com/?gclid=CjwKC...
Odpovedať
@45ntk4 mozno mate v baraku spolocnu kocikaren, alebo niektory sused ma prazdnu pivnicu a dohodli by ste sa.. Len bacha s tymi spolocnymi priestormi na schodisti. Aby vam to nevypratali aj s bonusom vo forme pokuty od hasicov.
Odpovedať
Profilova fotka
keď do spoločných priestorov, tak dozaista, sušiareň, kočíkareň a tak, nie na schodišti. Plus niečo aj do pivnice. Inej možnosti nejako v tomto niet.
Odpovedať
Profilova fotka
@45ntk4 Myslel som tak ako to @nora7 doplnila. Samozrejme nie schodisko. A tiez byt nemusi byt cely cas pocas rekonstrukcie vypratany.
Odpovedať
Profilova fotka
@wyrky no lebo so spoločnými priestormi, ako sú chodby a schodisko môže byť problém. Viem, že kamoška v bytovke mali s tým problém, lebo na schodisku botník, kvetináče a prišli na kontrolu tí čo kontrolujú bezpečnosť a tak a hneď im dali termín dokedy to musia všetko vypratať.
Odpovedať
Profilova fotka
@wyrky ano s niektorymi vecami sa bude dat hybat aj pocas rekonstrukcie, takze ani resuvanie by nemal byt problem. no ak tak nie tak potom uz len spolocne priestory alebo ochotni susedia, ktori by aky taky spotrebic na chvilu prichylili
Odpovedať
Profilova fotka
Čo sa vojde tak do pivnice a potom využiť spoločné pivničné priestory. Prípadne normálne vo vchode uskladniť, niečím prekryť. Oboznám s tým domovníka a susedov, aby neboli nejaké sťažnosti.
Odpovedať
asi by som to nedaval len tak do vchodu, predsa len ak ja pojdu cuzdi ludia, clovek nemoze vediet, radsej skusit suchu pivnicu alebo spolocne priestory.
Odpovedať
Profilova fotka
rozhodne aspon niekam pod zamok, a tak, aby to nebilo cudzim ludim prilis do oci
Odpovedať
tak spotrebiče by asi takto vo vchode nenechával, ale nejaké veľké skrine kľudne. však komu by sa s tým chcelo teperiť, aby to kradol. a vchody sa dajú zamykať, nech sa tam nedostane len tak hocikto.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ak máš dobré vzťahy so susedmi tak by som kľudne poprosil ich. Inak určite niekde pod zámok ako bolo písané vyššie.
Odpovedať
Profilova fotka
@jackjakob lenže čo, sused ti to akože dá do jeho bytu alebo čo? Myslím, že to nehrozí, skôr po pivniciach alebo tak je vhodné to rozmiestniť. Prípadne keď k susedovi tak do garáže sa popýtať.
Odpovedať
Profilova fotka
osobne keby si mam vybrat a dat to do pivnice tak nie, minimalne nie do panelakovych neviem teda v akych su stavoch ale asi by som sa obaval aby sa mi aspon spotrebice nepokazili.
Odpovedať
@jan6872 Samozrejme záleží či má sused nejaký priestor, ale ak je to v klasickom paneláku tak tam toho miesta moc nie je, to je pravda🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?