Dá sa za 5000 € zrekonštruovať bytové jadro?

Ahojte modrostrechaci :) chcela by som Vas poprosit o tipy a rady na majstrov a firmy (kludne do sukromnej posty), kt. robia rekonstrukcie bytov. Mojou prioritou je dat prerobit umakartove jadro na murovane a elektrinu. Ako citam ostatne prispevky, mam asi dost obmedzeny rozpocet (cca 5 tis.). Viem, ze vela zalezi od ceny sanity, obkladov...avsak mne ide skor o cenu prace. Myslite, ze je to realne? Dakujem.
Odpovedať
@zuzatkoo Ahojcek nasli ste uz niekoho? My tiez hladame.
Odpovedať
@modroockovci Podarilo sa mi najst, uz sa na tom aj pracuje :)
Odpovedať
nam robil Justav, sme spokojni zatial, pozri album
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Konkretne Vam neporadim, ale par rad na cestu.Radsej si vzdy overte ponuky a nedavajte vela zaloh dopredu. Material radsej nakupujte s nimi, alebo robte etapove platby. Naletela som Karolovi Pikusovi, tomuto menu sa vyhybajte.
Odpovedať
@inka1111 dakujem
Odpovedať
@17antigona Oni robia aj nejaký návrh? Lebo kupujeme jednoizbák a chceli by sme ho komplet prerobiť. A veľmi sa mi páči tá kuchyňa, koľko Vás vyšla?
Odpovedať
@misso132 pokial viem navrhy nezabezpecuju.cely byt sme si navrhli samy.kuchyna bez spotrebicov stala cca 1500€
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
realne to je, len pozor ak nemate vymenene stupacky (rury za WC), tak velmi nemurujte priestor za WC, lebo pri vymene stupaciek budu chciet pristup k nim.. ono da sa, ale to uz poradi niekto z okolia :) PS: nikdy nehovorte majstrom, ze mate rozpocet 5000 a chcete sa do toho zmestit. ja by som to nerobil, lebo keby im poviete, ze sa musite zmestit do 8000, verte, zmestili by ste sa :D cize taketo citlive financne veci radsej nie.. nemusia vediet kolko eur mate.. z mojich skusenosti: vodar 600eur s materialom (malo byt 500 ale stupacky menil tiez ciastocne), elektrikar 1500 s materialom (2i panelak), neviem ci planujete elektrinu v celom byte alebo len jadre.. DREZ mate na dobrom mieste - nie daleko od zdroju teplej vody, potecie rychlejsie. kachlicky berte (trvajte na tom v predajni) z 1 serie/vyroby.. budu lepsie sediet rozmerovo a farebne.. a ceny by som si overoval.. ceny za prace.. lebo ked niekto vidi, ze sa nevyznate, ceny lietaju do nebies... nemate znameho, co uz byt prerabal?
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?