Cervena stena

Zdravim , chvel by som sa opytat conpradite , v byte mame v jednej miestnosti cervenu , a sedu farbu na stene , najlepsie riesenie ako to cele dostat do bielej farby , oskarbat , prestierkovat , alebo niejaky iny navrh , (nemalovali sme tu stenu my ale predosli najomnik )dakujem za rady
Odpovedať
Profilova fotka
Zalezi kolko vrstiev chces mat na stene. Osobne by som to dala dole a pemlaovala to potom na novo
Odpovedať
@mirecsc Raz som zatieral zelenú stenu. Musel som dať 4 vrstvy bielej farby, aby to prekrylo.
Odpovedať
Profilova fotka
Ak si nájomník a nemieniš sa veľmi narobiť a tá stena je niečím zaujímavá, pretapetovala by som ju. Dnešné vliesové tapety sú hračka nalepiť i neskôr strhnúť. Rýchla, čistá práca, zvládne i sama žena. 🙂
Odpovedať
Ono jé to nas byt ktory sme dali do prenajmu stym ze si to najomnik vymaluje sam na svoje naklady , ok ze dobre , ked sme sa po mesiaci dozvedeli ze sa stahuje prec tak sme dosli do bytu a pozerame ze cervena stena v kombinacii zo sedou , , viem asi sme urobili chybu ze sme si nedohodli podmienky akou farbou ma malovat steny , proste zly najomnik ( byvaly kamarat ) ,
Odpovedať
Stena
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?