Cena za okna

Dobrý deň.Ideme meniť dve okná na izbách.V piatok mi pán dal predbežnú kalkuláciu na cca 1600 e.Tak to bol v štvrtok vymerať a dnes (piatok ) mi ponúkol cenovu kalkuláciu na cca 1800 e a to už že mám malú akciu.Zda sa mi to prehnaná cena na 2 klasické panelákovej okná.Prikladam foto na ponuku ktorú som dostal Moja otázka je teda podla vás cena primeraná?Jasné že si ešte skúsim zohnať inú ponuku od inej firmi len sa obávam,že tam veľké rozdiely nebudú...Popripadne napiste koľko ste platili vy za okna v roku 2022.dik
Odpovedať
@martin17689 Uvedom si, že to máš cenovú ponuku aj na demontáž a odvoz pôvodných okien, plus montáž nových plus parapety a ich montáž. Teda komplet celá výmena. Okrem toho si si dal naceniť asi najdrahšie plastové okná od INCONu. V samotnom popise profilu píšu: "Plastové okná INCON LUXURY sú jedinečným produktom pre zákazníkov s vysokými nárokmi na kvalitu.". Takže neviem, čo sa čuduješ cene??? Nie je plastové okno ako plastové okno. Osobne si myslím, že do paneláku sú tieto okná príliš luxus. Podľa mňa sa hodia do nizkoenergetického alebo pasívneho domu. Myslím, že ti dali normálnu cenu tohto profilu. Ak chceš niečo lacnejšie, tak hľadaj iný profil. Do paneláku ti stačia nejaké mainstreamové okná. A ešte poznámka - vidím, že máš nacenený vonkajší parapet z hliníka 1 mm hrubého. Ak zostaneš pri hliníku, daj si vonkajšie parapety z hliníka 2 mm . Nešetri na tom, lebo 1 mm hliník sa ti ľahko zdeformuje. Stačí, ak tam položíš ťažší kvetináč, alebo sa o parapet viac oprieš.
Odpovedať
Ok dik za info..Ten parapet dam teda hrubší.😉
Odpovedať
Profilova fotka
tak je to bytovka.... ak nebýva na prízemí tak by som na parapet bez ohrádky aj tak nedával kvetináče už len kôli bezpečnosti.... stačí jedna poriadna výchrica a padajúce kochlíky vedia narobiť hodne škody... taktiež sa o vonkajšieparapety na bytovke asi nikto opierať nebude... to nieje RD že na ne dočiahneš 😄
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?