Ako dostať vodu a odpad z kuchyne do izby?

Chceme prerobit 2izbovy byt na troj tym, ze premiestnime kuchynu do obyvacky a z kuchyne bude spalna. Otazka je ci je vobec mozne dostat odpad popri podlahe, neviem ci to bude mat dostatocny spad. Mate s tym niekto skusenosti? Je mi jasne, ze tak vytvorim schodik, ale ako bude velky, aby to cele fungovalo? Kolko vas taka prerabka vysla?
Odpovedať
my sme nieco take robili,ale vyviedli sme to pod podlahou-tam vyrezali taku drazku a tadial ide to potrubie,ale to vam urcite poradi nejaky vodar,co s tym.a svagrina tak dokonca prerabali kupelnu -tiez tie rurky viedli pod podlahu -na byte -a v pohode ;-) kolko to vyslo,to uz neviem,lebo my sme toho robili vela naraz,tak uz konkretne neviem-ale urcite dost vela ;-) najlepsie je zohnat nejakeho znameho vodara.
Odpovedať
Dik za rychlu odpoved. :-) Viem, ze mi s tym naskor poradi vodar, len som chcela vediet konkretne skusenosti, pripadne poradit dobreho vodara v Nr. ;-)
Odpovedať
ahoj my mse nieco podobne robili a mame odpad vedeny popri stene za kuch, linkou a ide do kupelni ktora je dost blizko. Nejde cez priestor. ale sstra to tak mala ze zvysili podlahu... ;-)
Odpovedať
my tiez idem prerabat a kuchynska linka bude na opacnom konci kuchyne ako je stupacka.. takze tiez budeme tahat vodu cez celu izbu... ale nakoniec nejdeme dvihat podlahu, ale budeme to tahat okolo steny,poza linku, do komory (kde je odpadova rura a aj blizko stupacka a po novom tam bude kupelna ).. usetri to peniaze na dvihanie podlahy, byt ostane nadalej bezbarierovy, co ma tesi..
Odpovedať
Casy, vies aj ako vysoky a siroky bude ten stlpik popri stene? A kolko to asi bude stat?
Odpovedať
u nas sa to bude riesit ytongami poza ktore to pojde.. no este presne riesenie ideme konzultovat s vodarom.. no nebude to viac ako 10-12cm od steny .. aj ked nam to pojde poza linku okolo balkonovych dveri, kde to zase prekryje prah, a za balkonom aj tak nejakych 30cm pred kupelnou to budeme riesit bud dvihanim podlahy, kedze stupacka je na opacnej stene... alebo este jedno riesenie mame v hlave, ale zaklad je co povie vodar..
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?